דף הבית / אנשים / אדם מחרוק לקבוצת לזריני בסופרמוטו האיטלקי!
adam002-828x552

אדם מחרוק לקבוצת לזריני בסופרמוטו האיטלקי!

הישראלי הצעיר שמתחרה בסופרמוטו האיטלקי זכה לתמיכה מלאה של הקבוצה בעונת 2016 של אליפות איטליה בסופרמוטו

החיבור של אדם מחרוק – הישראלי שמתחרה באליפויות אנגולה ואיטליה בסופרמוטו, עם איוון לזריני – אלוף אלוף עולם בסופרמוטו ואחד מאושיות התחום, התחיל לפני כשנתיים. מחרוק הגיע לאיטליה לרכוש אופנוע סופרמוטו של אפריליה מקבוצת Fast Wheels, ורכב במרוץ סופרמוטו במסלול סן-מרטינו דה-לאגו. אחרי המרוץ מחרוק נשאר לקורס סופרמוטו בהדרכתו של לזריני. בין השניים נוצר חיבור טוב, ומחרוק המשיך עם לזריני למספר אימונים במסלולים שונים באיטליה. משם הקשר בין השניים נשמר.

לפני מספר חודשים מחרוק התייעץ עם לזריני על החלפת האופנוע – הונדה CRF250R מקורי – לאליפות אנגולה שמשתפרת במהירות, ואז לזריני זרק את הפצצה: "בוא קח את האפריליה שלך לאליפות אנגולה, ותרכב בקבוצה שלי על הונדה מקצועי, מוכן לאליפות איטליה, בתמיכת הקבוצה". ללא ספק הצעה נדירה בכל קנה מידה לרוכב ישראלי.

העניינים התגלגלו, והוחלט על ידי השניים שמחרוק יתחרה בכמה מרוצים בכל אחת משתי אליפויות הסופרמוטו הלאומיות שיש באיטליה, בהתאם למגבלות העבודה שלו.

אדם מחרוק ירכב בקבוצת לזריני בעונת 2016 של הסופרמוטו האיטלקי על גבי הונדה CRF450R שהוסב לסופרמוטו על ידי סדנת Red Moto ומותאם למרוצים ברמה הגבוהה ביותר על ידי אביו של לזריני – המכונאי הראשי של הקבוצה, כולל עבודה כירורגית על המנוע, שכן כל פיתוח האופנוע נעשה על ידי הקבוצה עצמה. בנוסף יזכה מחרוק לתמיכה מלאה של הקבוצה – החל מציוד רכיבה ייעודי וממותג, דרך צמיגים, דלק ושינוע, מכונאי צמוד במרוצים, ועד אופנוע חלופי למרוצים במידה ויש תקלה.

קבוצת לזריני הוקמה על ידי איוון לזריני ב-2013, בשיתוף פעולה הדוק עם הונדה Red Moto. עד העונה שעברה לזריני עצמו תפקד כמנהל הקבוצה במקביל לרכיבה באליפות העולם ובאליפות איטליה, והחל מהעונה הקרובה הוא לא לוקח חלק במרוצים ומתפנה לנהל את הקבוצה – המונה 9 רוכבים כולל מחרוק.

נאחל למחרוק הצלחה רבה, וכמובן שנמשיך לעדכן על הישגיו במרוצים באליפויות איטליה ואנגולה.

 

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Fantic-XE300-02

חדש בארץ: פנטיק XE300 דו-פעימתי

ה-XE300 - אופנוע האנדורו 300 עם המנוע הדו-פעימתי מוזרק הדלק החדש של פנטיק - מגיע לישראל ויושק באירוע חגיגי ביום שישי הקרוב; המחיר: 69 אלף ש"ח

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן