דף הבית / חדשות / אופנועי נורטון בדרך לישראל
dominator-banner-3-new

אופנועי נורטון בדרך לישראל

מותג האופנועים הבריטי הוותיק יגיע ארצה בקרוב בייבוא של מוטו 24, יבואני FB מונדיאל; דגמים ומחירים יתפרסמו לקראת סוף השנה

יצרנית האופנועים הבריטית הוותיקה נורטון, שנוסדה בשנת 1898, עושה את דרכה לישראל בייבוא של חברת מוטו 24 – יבואנית אופנועי FB מונדיאל.

ליין הדגמים של נורטון בגלגולה המודרני כולל בעיקר אופנועים בעיצוב רטרו-מודרני אך עם מכלולים מודרניים ואיכותיים, אולם בליין הדגמים תמצאו גם אופנועי ספורט – גם הם מודרניים ואיכותיים – למשל סדרת ה-V4RR עם מנוע ה-V4 בנפח 1,200 סמ"ק המפיק כ-200 כ"ס ומציע מכלולים איכותיים.

נורטון קומנדו
נורטון קומנדו

דגמי הדומינייטור (בתמונה בראש הידיעה) מגיעים בתצורת קפה רייסר, עם בולמי אוהלינס, בלמי ברמבו וחלקי קרבון. לצד דגמי הדומינייטור מוצעים גם דגמי האטלס החדשים – סקרמבלרים אשר יושקו בעולם ובישראל בחודשים הקרובים עם מנועי טווין בנפח 660 סמ"ק בפיתוח עצמי של נורטון.

נורטון כאמור נוסדה לפני 121 שנים, ומקום מושבה בדונינגטון פארק במרכז אנגליה – חבל ארץ עם מסורת מרוצים ומסלולים מפוארת. החברה מייצרת את האופנועים במפעל השוכן בסמוך לטירת דונינגטון ובסמוך למסלול המרוצים דונינגטון פארק. האופנועים נבנים בעבודת יד, עם מכלולים איכותיים ובקרת ייצור מוקפדת.

שיווק אופנועי נורטון בישראל יחל כבר בחודשים הקרובים, כאשר האופנועים הראשונים צפויים להגיע לישראל לקראת סוף 2019 ושאר הדגמים צפויים להצטרף להיצע המקומי במהלך שנת 2020. מפרטים ומחירים מדויקים יפורסמו באירוע ההשקה הרשמי של המותג בישראל.

קאי ג'ונסון, מנהלת המכירות העולמית של נורטון: "אנו נרגשים להחזיר את המותג נורטון לישראל לאחר כארבעים שנה, אנו שמחים לעבוד עם מוטו 24, ולהביא את המגוון היפה שלנו, שנבנה בעבודת יד, לישראל".

נורטון סופרלייט
נורטון סופרלייט

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן