דף הבית / חדשות / אופנועי CAKE מושקים בישראל
Cake NYC-30

אופנועי CAKE מושקים בישראל

מותג האופנועים החשמליים השבדי CAKE מגיע לישראל עם 4 דגמים ב-2 פלטפורמות חשמליות ברישוי כביש; המחירים: החל מ-42 עד 63 אלף ש"ח

חברת NOICE נכנסת לתחום הדו-גלגלי ומתחילה בייבוא האופנועים החשמליים של CAKE לישראל. לארץ מספר דגמים היושבים על 2 פלטפורמות, ברישוי כביש, המתאימים לבעלי רישיון נהיגה A2 (עד 125 סמ"ק).

CAKE הוא מותג אופנועים חשמליים שבדי, אשר הוקם בשנת 2016 ומאז הציג 5 פלטפורמות של אופנועים חשמליים קטנים. החברה מפתחת את האופנועים בעצמה, תוך שימוש ברכיבים איכותיים, כשהמאפיין העיקרי של ליין הדגמים הוא העיצוב הנקי, הייחודי והמודרני. המותג משווק ברחבי העולם, וישראל היא אחת המדינות הראשונות מחוץ לאירופה ולצפון אמריקה שאליהן מגיעה CAKE.

לארץ מגיעים ארבעה דגמים, היושבים על שתיים מפלטפורמות החברה – Kalk ו-Osa, כשהראשונה היא פלטפורמת שטח / דו"ש קלה והשנייה היא מעין כלי אורבני רב-משימתי, כולם כאמור בעלי תקינת כביש מלאה, ומתאימים לרישיון נהיגה A2 עד 125 סמ"ק ו-14.9 כ"ס.

&Kalk

&CAKE Kalk
&CAKE Kalk

דגם הקצה של פלטפורמת Kalk, במשקל של 79 ק"ג ועם מכלולים איכותיים כמו בולמי אוהלינס. המנוע מפיק הספק מקסימלי של כ-10 קילוואט (כ-13.5 כ"ס) והספק נומינלי של 5.8 קילוואט (כ-7.9 כ"ס), כשהמומנט עומד על 4.3 קג"מ ביציאה מהמנוע וכ-25 קג"מ בגלגל, והמהירות המרבית עומדת על כ-90 קמ"ש. הסוללה הנשלפת בקיבול של 2.6kWh, כשזמן הטעינה עומד על שעתיים ל-80% ו-3 שעות ל-100%. טווח הרכיבה המוצהר עומד על 86 ק"מ ברכיבה עירונית וכשלוש שעות רכיבת שטח. ניהול המנוע כולל 3 רמות כוח ו-3 רמות בלימת מנוע.

ה-&Kalk מגיע כאמור עם בולמי אוהלינס מתכווננים, ועם בלמי פורמולה עם קליפר רדיאלי, כשהתפעול הוא אופנועני – ידית בלם קדמי ורגלית בלם אחורי. השלדה עשויה מאלומיניום, וגובה המושב עומד על 926 מ"מ. יש חישוקי שפיצים, כשעליהם צמיגים דו-שימושיים צרים בקוטר "19.

מחירו של ה-&Kalk נקבע על 62,890 ש"ח

&Kalk INK

CAKE Kalk INK
CAKE Kalk INK

גרסת ה-INK זהה בנתוניה ל-&Kalk, רק שאת בולמי האוהלינס מחליפים בולמים פשוטים יותר, השלדה צבועה בשחור, יש שרשרת הינע וגלגלי שיניים במקום רצועת הינע, והמשקל מטפס מעט ל-83 ק"ג.

מחיר: 52,890 ש"ח

Kalk :work

CAKE Kalk :work
CAKE Kalk :work

גם כאן הנתונים זהים ל-INK, כולל המשקל העומד על 83 ק"ג, אולם הגלגלים רחבים יותר ובקוטר "18, ויש סבל קטן להעמסה.

מחיר: 57,890 ש"ח

+Osa

+CAKE Osa
+CAKE Osa

פלטפורמת ה-Ösa האורבנית המודולרית מאפשרת להוסיף ולהצמיד למוט השלדה המרכזי, באמצעות מהדקים, עזרים ואביזרים שונים בהתאם להעדפת הרוכבים. החל מסלי נשיאה, ארגזי כלים, מנשא לגלשן ועוד מאות עזרים המותאמים לפלטפורמה. המנוע בהספק מקסימלי של 9 קילוואט (כ-12 כ"ס), והסוללה בקיבול 2.5kWh. טווח הרכיבה עומד על כ-84 ק"מ. הסוללה כוללת שקעי טעינה 5V ו-12V לאביזרים שונים. החישוקים בקוטר "14, והבולמים מספקים מהלכי גלגלים של 120 מ"מ מלפנים ו-240 מ"מ מאחור.

המחיר: 42,890 ש"ח

אולם תצוגת ה-Pop-Up הראשון של NOICE, שבו מוצגים דגמי CAKE, הוקם במרכז המבקרים של EV MOTORS ברחוב גיבורי ישראל 30 בנתניה, והוא כולל גם מתחם רכיבות מבחן.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

2 תגובות

  1. Avatar

    מה זה המחירים הללו לאופניים החשמליים המכוערים האלה ??? מישהו כאן נפל חזק על הראש בקלפטוקרטיה הישרעהלית

  2. Avatar

    באיזה סרט הם חיים עם מחירים של 40-60 אלף? אפשר להביא קטנוע\אופנוע בין עירוני עם 600 סמק וטווח של 250 באותו כסף . גם אם הדבר הזה היה עולה 20 אלף למה שאני אקנה אותו? הוא עירוני בלבד והוא שוקל 80 קילו אז אני לא יכול לקחת איתי לבניין כמו אופניים והוא חשמלי שזה אומר זמן טעינה ארוך כך או אחרת.

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן