דף הבית / חדשות / אחרי השריפה: פורסמו תאריכים לאליפות ה-MotoE החשמלית
MotoE

אחרי השריפה: פורסמו תאריכים לאליפות ה-MotoE החשמלית

לאחר השריפה שכילתה את כל אופנועי המרוץ החשמליים של אליפות העולם MotoE - דורנה הודיעה על התארגנות מחודשת לעונה ועל תאריכים חדשים

דורנה, המפיקה את אליפות ה-MotoGP, הודיעה על מועדים חדשים לאליפות ה-MotoE – אליפות הגרנד-פרי החשמלית. האליפות תכלול שישה סבבים שיתקיימו בארבעה מסלולים באירופה. האליפות תחל בחודש יולי במסלול סקסנרינג בגרמניה, תנוע למסלול רד-בול רינג באוסטריה, תקיים את סבבים 3 ו-4 במיזאנו, ותסיים את צמד הסבבים האחרונים – 5 ו-6 – בחודש נובמבר במסלול ולנסיה.

אליפות ה-MotoE - קצת בעיכוב, אבל תתחיל
אליפות ה-MotoE – קצת בעיכוב, אבל תתחיל

כזכור, שריפה כילתה את כל אופנועי ה-MotoE שאוכסנו בפאדוק במסלול חרז – יחד עם כל הציוד הנלווה. החקירה הרשמית לגורם השריפה טרם הסתיימה, אך יודעים לומר שאף אופנוע לא היה בטעינה באותו האירוע וכרגע החשד נופל על אחת מתחנות ההטענה שעלתה באש – ככל הנראה כתוצאה מקצר חשמלי. השמדת כל הציוד אילצה את המארגנים לבטל, הלכה למעשה, את שני הסבבים הראשונים שתוכננו – בחרז ובלה מאן.

נותר לקוות שהקבוצות יצליחו לעמוד במועד פתיחת העונה החדש, לאור העובדה שכולם איבדו את כל ציודם בשריפה וצריכים לבנות ולהקים את הכל מחדש.

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן