דף הבית / חדשות / איטלג'ט דראגסטר – הקטנוע הרובוטריקי חוזר
Italjet-Dragster-002

איטלג'ט דראגסטר – הקטנוע הרובוטריקי חוזר

תחת הכותרת "אנחנו לא צוחקים" חוזר הקטנוע האיטלקי הכי מגניב (או מוזר) בשוק

איטלג'ט, יצרנית הקטנועים הבוטיקית מאיטליה, מחזירה לחיים את הדראגסטר המגניב / מוזר / ייחודי שלה בנפחים 125, 150 ו-200 סמ"ק.

איטלג'ט הוא מפעל איטלקי הפועל מסוף שנות החמישים של המאה הקודמת ומפתיע מפעם לפעם עם אופנועי מרוץ קטנים או קטנועי ספורט מעניינים כמו הדראגסטר, שיצא במקור אי-שם בסוף שנות ה-90. היה גם ניסיון להביאו לישראל לתקופה.

איטלג'ט דראגסטר גרסת 2020 - יוצג במילאנו
איטלג'ט דראגסטר גרסת 2020 – יוצג במילאנו

לקראת תערוכת מילאנו הקרובה הודיעו באיטלג'ט – תחת הכותרת "!We are not joking" – שהדראגסטר יוצג מחדש. יחידת ההנעה היא מנוע ארבע פעימות מקורר נוזל בנפח 125 סמ"ק עם 14.9 כ"ס על משקל כללי של 108 ק"ג, או 150 סמ"ק שנתוניו טרם פורסמו אך הגיוני שיהיו בדיוק באמצע, ו-200 סמ"ק עם 19.8 כ"ס ו-112 ק"ג משקל כללי. התמסורת היא רציפה (CVT – וריאטור).

המראה הוא בהחלט ייחודי, עם שלדת צינורות פלדה חשופה בחלקה, ומתלה קדמי לא קונבנציונלי עם ציר היגוי הנפרד ממערכת הבולמים הקדמית – I.S.S (ר"ת Independent Steering System) – שמקבילה בזווית שלה לקרקע. לטענת איטלג'ט, סידור זה מאפשר לנטרל את השפעת הכביש על ההיגוי. המזלג, אגב, מגיע עם אפשרויות כוונון.

הקטנוע יוצג כאמור בתחילת נובמבר בתערוכת מילאנו, ואז גם ייחשפו המחירים באירופה.

Italjet-Dragster-003

Italjet-Dragster-004

Italjet-Dragster-005

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן