דף הבית / חדשות / אינדיאן מציגה צ'יף Dark Horse
Indian-Dark-Horse-leak-02

אינדיאן מציגה צ'יף Dark Horse

אינדיאן צפויה להציג בקרוב רשמית את ה'דארק הורס', וריאציה נוספת לצ'יף המוכר שלה. זה התחיל משמועות, דרך הודעה רשמית, שאחריה במהרה הגיעה גם תמונה של הדגם.

בינואר האחרון החלו להתפרסם שמועות כי אינדיאן, שבבעלות פולאריס הקנדית, צפויה להציג דגם חדש. שמו של הדגם החדש נרשם בארצות הברית ומיד השמועות נפוצו שאינדיאן תחייה את דגם ה-Dark Horse, דגם שנמכר בין 2010 ל-2013. בשבוע שעבר החלו השמועות לצבור תאוצה כי אינדיאן צפויה להציג את הדגם החדש בקרוב, והחברה אכן אישרה כי הדגם החדש קיים ואף יוצג, אך בדרך מעט מקורית מהמקובל.

החברה הודיעה כי הדארק הורס יוצג ב-13 בפברואר אחרי מסע העונה לשם Dark Horse Challenge Ride, שבסופו יוצג האופנוע בתערוכת האופנועים המתקיימת באותה העת בשיקגו. החברים מאירופה לא מופלים לרעה וההשקה תיערך גם באירופה, בה 12 שעות לאחר ההשקה בארה"ב יוצג הדגם בתערוכת האופנועים המתקיימת בלונדון. השקעה רצינית ללא ספק, אם כי השמועות דיברו בעיקר על דגם הצבוע בצבע שחור מט וצפוי להיות האופנוע הזול ביותר של אינדיאן.

אך המירשתת, כמו תמיד, מצליחה להפתיע. ביום שישי האתר Asphalt And Rubber חשף תמונה של הצי'ף דארק הורס החדש ולמעשה הרס את ההפתעה שצפויה הייתה להיחשף במסע בשיקאגו. בין אם מדובר בטעות ובין אם לא, אינדיאן הרוויחה רעש נוסף סביב האופנוע החדש, שלבטח יסתיים רק עם הצגת הדגם החדש על מפרטו ומחירו.

אז מה יש לנו כאן? כפי שכולם צפו, מדובר בצ'יף קלאסיק מושחר. מה זה אומר? שאין כרום והכל צבוע בשחור – הכנפיים, הפנס, ראשי המנוע, הכידון, המראות, הגלגלים, ואפילו הצמיגים מאבדים את הכתף הלבנה המוכרת של אופנועי אינדיאן ודגמים קלאסיים אחרים. אפשר לספור על יד אחת את החלקים הכסופים. למי שפספס, אז באינדיאן מוותרים על מושב המורכב לטובת האסתטיקה. זה אולי פשוט, אבל אנחנו חושבים שזה יפה מאוד ונותן לאופנוע מראה אגרסיבי וצעיר הרבה יותר משאר דגמי החברה.

כאמור, אין עדיין פרטים מלאים, אך אנחנו משערים כי מדובר בעיקר בטיפול קוסמטי. המנוע הוא אותו Thunder Stroke 111 המניע את שאר דגמי הצ'יף, וי-טווין בנפח 1,811 סמ"ק. הדגם החדש צפוי להיות דגם הצ'יף הזול ביותר ומחירו צפוי להיות כ-17,000 דולר, זול בכ-2,000 דולר מהצי'ף קלאסיק. לטעמנו מדובר בצעד נוסף שעושה אינדיאן כדי לפנות גם לדור הצעיר יותר, זאת לאחר שהציגה את הסקאוט הזול, שזכה לקבל מנוע מקורר נוזל.

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

Erzberg-2017-065

וידאו: ארצברג רודיאו – המרוץ הקשה ביותר

הארצברג רודיאו בוטל בשנתיים האחרונות בגלל מגיפת הקורונה; מי שמתגעגע יכול לצפות בסרטון שסוקר את הקטעים הקשים והמאתגרים במסלול שבמחצבת אייזנרץ שבאוסטריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO