דף הבית / חדשות / איציק קלנר – מפול גז למוטוריקה
kelner

איציק קלנר – מפול גז למוטוריקה

איציק קלנר, רוכב בצוות בוחני האנדורו של פול גז, עושה שינוי מקצועי וחובר לדני אליקים במוסך מוטוריקה

צילום: אייל מור

איציק קלנר, שמשמש בשלוש השנים האחרונות כחבר בצוות בוחני האנדורו של פול גז, עובר החל מהיום למוסך מוטוריקה של דני אליקים.

קלנר, אדריכל בן 45, נשוי פלוס 4, הוא רוכב ומתחרה ותיק ודמות מוכרת בענף האופנועים בכלל והשטח בפרט. עוד כקצין בקבע על גבי סוזוקי DR600 הוביל קבוצה לסיני לטיפוס 'ג'אבל מוסא' הנחשב בעיני רבים כהר סיני. דרך תחרויות מוטוקרוס בשנות ה-90 ומרוצי אנדורו בהמשך, איציק התגלגל למי שכימים יוכר כגורו הישראלי למרוץ הרומניאקס הפופולרי. בשלוש השנים האחרונות לקח איציק חלק פעיל כבוחן שטח במערכת פול גז.

איציק קלנר נותן בגז במבחן של פול גז
איציק קלנר נותן בגז במבחן של פול גז (צילום: בני דויטש)

עם ותק של 25 שנות רכיבה פעילה איציק בחר לעשות שינוי בחייו המקצועיים ולעסוק בתחום שהוא אוהב. החל מהיום חובר איציק אל חברו דני אליקים ושאר צוות מוטוריקה, ויעזור במתן השירות והרחבת ההיצע, מה שאומר שמעתה הוא יצטרף למבחני דרכים בפול גז רק אם הם לא מתנגשים עם אינטרסים אתיים או מסחריים.

"שנים שזה היה באוויר, ואולי כמו יין בחבית חיכה לתזמון והמיקום הנכון…", אמר הבוקר איציק. "על אופנועים אני רוכב עוד מלפני הצבא, ומאז ומתמיד די מעורב ופעיל בענף. מעל 20 שנים של התלבטות נראה לי טירונות מספקת דיה ואני מאמין שעדיף מאוחר מאשר לעולם לא. אני מצטרף לצוות המצוין של מוטוריקה עם התלהבות, רעיונות ואנרגיות. גם לייק זה בסדר, אבל קפצו לקפה ותגידו שלום".

מי אם לא אנחנו במערכת פול גז יכולים להעיד שאישיות כמו איציק היא חיזוק משמעותי למוטוריקה המשגשגת לכשעצמה.

נאחל לאיציק ומוטוריקה המון הצלחה.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Sandra Gomez

סנדרה גומז בדרך לישראל

רוכבת האקסטרים-אנדורו ואלופת העולם בטריאל תגיע ארצה, ביוזמה של Riders for Riders ובחסות עופר-אבניר, לסדרת פעילויות העצמה נשית לרוכבות אנדורו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO