דף הבית / חדשות / אירוע האנדורו 'תנו לחיות לחיות' – פוצץ
680-827x552

אירוע האנדורו 'תנו לחיות לחיות' – פוצץ

מפגש החברים שמתקיים כבר כמה חודשים פוצץ ביום שישי האחרון על ידי המשטרה, כנראה בעקבות הלשנה

בחודשים האחרונים הספורט המוטורי הממוסד, זה שאמור להיות פה בחסות הרשות לספורט מוטורי והתאחדות הספורט המוטורי, קפא לגמרי. הסיבות לכך שונות ומגוונות, אך בשורה התחתונה – ספורט מוטורי חוקי אין פה.

את הוואקום שנוצר מילאו הרוכבים עצמם בהתארגנויות פרטיות: במסלול המוטוקרוס של אריאל דדיה מתקיימת אליפות מוטוקרוס מסודרת ומוצלחת, שבסוף השבוע הקרוב אמור להתקיים בסבב השמיני והאחרון בה. במקביל, מתקיימת אליפות אנדורו פרטית תחת השם 'תנו לחיות לחיות – אנדורו חברים'. שתי האליפויות האלו נוצרו כאמור בגלל הצורך של הרוכבים לרכב ולהתחרות, ושתיהן הופקו ברמה גבוהה. הן אמנם פיראטיות ונעשות חצי במחתרת, אולם הן מסודרות, בטיחותיות ומהנות מאוד, והאירועים מופקים ברמה גבוהה.

ביום שישי האחרון, 11.12.15, התקיים סבב נוסף של אנדורו חברים שמנה עשרות רבות של רוכבים. המרוץ היה מוצלח מאוד, עד שבאה משטרה ופוצצה את האירוע. זה קרה אמנם בסיום המרוץ, אולם השוטרים שהגיעו למקום היו ממוקדים וידעו בדיוק לאן ולמי לפנות – למארגנים, כולל בשמם. השוטרים טענו שקיבלו מידע מודיעיני מדויק, או במילים אחרות בלתי מכובסות – הלשנה, ולכן הגיעו, קצת באיחור, להפסיק את האירוע.

אין לנו מידע מי האחראי להלשנה הזו ואנחנו לא מתכוונים לעסוק בספקולציות, בטח שלא כשמדובר בהאשמה כל כך חמורה. פשוט חבל שמלחמות היהודים בספורט המוטורי לא נפסקות, כשהמפסידים העיקריים – כמו תמיד – הם הרוכבים עצמם.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

mx8-rd-f

היט-אייר תאפשר רכיבות ניסיון עם כרית האוויר

היט-אייר ישראל תאפשר רכיבות התנסות עם אפודי כרית האוויר שלה ללא תשלום וללא התחייבות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO