דף הבית / חדשות / אליפות ישראל במוטוקרוס – סבב 1, וינגייט
Motocross-2017-rd1-007

אליפות ישראל במוטוקרוס – סבב 1, וינגייט

הסבב הראשון בעונת 2017 של אליפות ישראל במוטוקרוס, בהפקת התאחדות הספורט המוטורי וללא עמותת מועדון המוטוקרוס, התקיים אתמול בווינגייט בהשתתפות 20 רוכבים

צילום: ניר עמוס

הסבב הראשון של עונת 2017 באליפות ישראל במוטוקרוס התקיים אתמול (שבת) במסלול המוטוקרוס המחודש של מכון וינגייט. לאור המחלוקת הגדולה שבין עמותת המוטוקרוס – יחד עם עמותות האנדורו והסופרמוטו – לבין התאחדות הספורט המוטורי, עמותת המוטוקרוס לא הייתה שותפה למרוץ ואף קראה לחבריה שלא להשתתף בסבב. התוצאה – פחות מ-20 רוכבים השתתפו בסבב הראשון, חלקם רוכבי כביש מעמותת מסלול ששולטת הלכה למעשה בהתאחדות הספורט המוטורי.

Motocross-2017-rd1-002

במרוץ התקיימו מקצים ב-4 קטגוריות: סופר-ג'וניורס, ג'וניורס, מתחילים בוגרים, וקטגוריה מקצועית. כאמור, ללא השמות הגדולים בענף המוטוקרוס המקומי, ועם מספר מתחרים נמוך במיוחד.

תוצאות הסבב הראשון – עונת 2017 באליפות ישראל במוטוקרוס

סופר-ג'וניורס

  1. דוד שמואל (בן 10.5

ג'וניורס

  1. ליאם שמואלי
  2. דין אבו דין
  3. יוסף מאיר

מתחילים בוגרים

  1. אלמוג מנגד
  2. אבי אלבז
  3. קלמן קאופמן

מקצועית

  1. עומר גניש
  2. בן חביב
  3. אמיר ג'רזי

קיום מרוצים ואליפות מסודרת, במיוחד במוטוקרוס, זה דבר חשוב מאין כמוהו, אולם על התאחדות הספורט המוטורי נתונה החובה למצוא את הדרך המהירה ביותר לפתור את משבר האמון עם 3 העמותות העיקריות המרכיבות את התאחדות הספורט המוטורי – עמותת מועדון המוטוקרוס, מועדון רוכבי האנדורו, ועמותת הסופרמוטו אשר נמצאת כרגע חוץ להתאחדות. בלי 3 העמותות הללו, המאגדות את הרוב המכריע של הספורטאים המוטוריים בארץ – רוכבי האופנועים, אין אפשרות לקיום תקין של מרוצים בישראל.

אודות אביעד אברהמי

בן 39, רוכב על אופנועים 23 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן וממציא מטבע הלשון 'חזיר גז'.

עשוי לעניין אותך

GAZA

עזה: נאסרה רכיבת נשים על דו-גלגלי

משטרת התנועה העזתית, שהיא חלק משלטון חמאס ברצועה, פרסמה הנחיה האוסרת רכיבת נשים על דו-גלגלי - גם בתור נוסעות

כתיבת תגובה

Single Sign On provided by vBSSO