דף הבית / חדשות / אפריליה: תמונות נוספות של הטוארג 660
Aprilia-Tuareg-660

אפריליה: תמונות נוספות של הטוארג 660

מעט לפני הצגתו הרשמית נחשפות עוד תמונות ריגול של האפריליה טוארג 660, האדוונצ'ר החדש של האיטלקים הבנוי על פלטפורמת ה-RS660 והטואונו 660 החדשים

האח השלישי בפלטפורמת ה-660 של אפריליה ממשיך בתהליך הפיתוח, שנמצא רגע לפני הצגתו; כאן הוא כבר נראה בתמונות הרבה יותר ברורות.

במהלך חודש ספטמבר פורסמו תמונות 'ריגול' מטושטשות של האפריליה טוארג 660 החדש. בתמונות שפורסמו כעת באתר visordown כבר ניתן לראותו בצורה ברורה הרבה יותר. האח השלישי בפלטפורמת ה-660 החדשה של אפריליה, הכוללת את ה-RS660 הספורטיבי והטואונו 660 הנייקד, אמור להיחשף רשמית בחודשים הקרובים.

כך נראה האפריליה טוארג 660 החדש
כך נראה האפריליה טוארג 660 החדש

המנוע כאן הוא אותו טווין מקבילי – בלוק הצילינדרים הקדמי של ה-RSV4 הגדול – כלומר 2 מתוך 4 הצילינדרים של ה-V4 של אפריליה. בעוד שבטואונו 660 המנוע מפיק 95 כ"ס (מעט פחות מה-RS) בטוארג אנו צופים שהמספרים ינועו בסביבות 90-85 כ"ס, על מנת להתאים לאופי האדוונצ'רי. המנוע בעל סדר הצתה של 270-450 מעלות ייחודי, מקורר נוזל, ויש 4 שסתומים לצילינדר.

כראוי לשמו האייקוני – הטוארג, הדגם החדש נושא עיצוב אדוונצ'ר קלאסי עם חישוקי שפיצים בקוטר "21 מלפנים ו-"18 מאחור, מזלג הפוך עם מהלך מכובד, מגן גחון, ואגזוז ענק שמתאים את המנוע לתקנות יורו 5. אין אינדיקציה לגבי האלקטרוניקה, אך בעוד ששני אחיו מגיעים עם רשימת תוספות מלאה, גם כאן אנו מאמינים שמרבית חבילת ה-aPRC של אפריליה  תמצא את דרכה לדגם – כלומר מערכות אלקטרוניקה מתקדמות למדי: מצערות חשמליות ויחידת מדידת אינרציה IMU ב-6 צירים, מה שאומר מערכת ABS להטיה, בקרת אחיזה מתקדמת, בקרת ווילי ובקרת זינוק, וכן קוויקשיפטר ל-2 הכיוונים ו-5 מצבי ניהול מנוע ואופנוע. עוד בגזרת האלקטרוניקה – פנסי LED היקפיים ומסך TFT צבעוני ומודרני.

הטוארג 660 צפוי כאמור להיחשף רשמית בחודשים הקרובים ולהתמודד בעיקר מול הימאהה טנרה 700.

מעניין!
מעניין!

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן