דף הבית / חדשות / אפריליה RSV4 R-FW – סופרבייק להמונים
03 RSV4 R-FW

אפריליה RSV4 R-FW – סופרבייק להמונים

הגרסה הקיצונית ביותר של ה-RSV4 אי-פעם הוצגה במילאנו; 230 כ"ס וכל מה שיש על אופנוע סופרבייק

הגרסה הזו של ה-RSV4 היא הקרובה ביותר לאופנוע סופרבייק שיצאה מאפריליה אי-פעם. לא עוד סופרבייק-רפליקה או דגם הומולוגציה, אלא הדבר האמיתי, למסלול בלבד, רק עם פיירינגים מעודנים יותר.

ה-RSV4 R-FW הוא דגם חדש של אפריליה שהוצג במילאנו כדגם 2016. הוא מציע את כל רכיבי הקצה שמגיעים על אופנוע הסופרבייק של היצרנית, כולל בולמי מרוץ של אוהלינס, חישוקים מחושלים, ובלמים של ברמבו מהשורה הראשונה. עם חלקי מנוע שמגיעים בקיט המרוצים (Factory Work) הוא מספק כ-230 כ"ס, יחד עם מחשב ניהול המנוע הייעודי ומערכת פליטה של אקרפוביץ'

פרט לכך יש מערכת ABS למרוצים, ואת כל האלקטרוניקה של אופנועי מרוץ – בקרת החלקה, בקרת ווילי, בקרת זינוק וקוויקשיפטר. בנוסף, את כל הפרמטרים ניתן לכוון על ידי מערכת ה-V4-MP – פלטפורמת מולטימדיה הכוללת טלמטריה מלאה, כולל אגירת נתונים, ושמתממשקת עם הסמארטפון על ידי אפליקציה ייעודית.

ה-RSV4 R-FW מגיע ב-5 רמות, כשהרמה הגבוהה ביותר – מיזאנו – היא הלכה למעשה אופנוע הסופרבייק של אפריליה עם פלסטיקה מעודנת. האופנוע סקסי בטירוף, אבל הוא מיועד כמובן למסלולי מרוץ בלבד ולא לכביש הציבורי.

בנוסף לגרסת ה-R-FW המטורפת, גם הגרסה הרגילה של ה-RSV4, זו עם ה-201 כ"ס, מקבלת עדכונים, בעיקר בגרפיקה. לטעמנו זה אחד האופנועים היפים.

אודות אביעד אברהמי

בן 39, רוכב על אופנועים 23 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן וממציא מטבע הלשון 'חזיר גז'.

עשוי לעניין אותך

2015 Kawasaki KX line, motocross, lime green, outdoors

אקדמיית הרכיבת של מטרו לילדים – עכשיו ללא תשלום

מטרו-מוטור מחדשת את פעילות 'מטרו רייסינג אקדמי', בהדרכות מוטוקרוס לילדים בווינגייט - ללא תשלום

כתיבת תגובה

Single Sign On provided by vBSSO