דף הבית / חדשות / אפריליה RSV4 X: כל 10 היחידות נמסרו לרוכשים המאושרים
01-aprilia-rsv4-x-max-biaggi

אפריליה RSV4 X: כל 10 היחידות נמסרו לרוכשים המאושרים

אם חשבתם שיש לכם סיכוי לרכוש אחת מעשר היחידות של האפריליה RSV4 X שיוצרו - אז כבר לא

באפריליה חגגו 10 שנים ל-RSV4R – סופרבייק הקצה שלהם – והציגו גרסה אקסקלוסיבית אשר הוגבלה ל-10 יחידות בלבד. ההזמנות נסגרו בתוך שעה קלה, וכל היחידות נמסרו לרוכשים המאושרים והמעושרים, וביניהם שני שמות גדולים מעולם ה-MotoGP.

מקס ביאג'י מבצע הרצה נכונה לאפריליה RSV4 X החדש שלו
מקס ביאג'י מבצע הרצה נכונה לאפריליה RSV4 X החדש שלו

דגם ה-X (עשר בלטינית) מציע מנוע V4 בנפח 1,100 סמ"ק אשר מפיק, בגרסה הזו, 225 כ"ס (217 כ"ס בגרסה ה'רגילה'), המניעים משקל יבש של 165 ק"ג! המשקל הושג גם בזכות שימוש בפיירינג מקרבון, מיכל דלק קטן יותר ושימוש בחומרים אקזוטיים לשאר הרכיבים.

הדגם מגיע עם סידור חדש לתיבת ההילוכים, שבאפריליה קוראים לזה בשם ANN (ר"ת Aprilia No Neutral), כלומר – אין ניוטרל. על מנת שבלהט ההאצה הרוכב לא יעביר בטעות לניוטרל כשהוא עובר מהילוך ראשון לשני, באפריליה ממקמים את הילוך הסרק למטה, ואת שאר ההילוכים (6-1) למעלה. ממש כמו באופנועי ה-MotoGP. מה עוד יש על ה-RSV4X? ובכן, מערכת פליטה של אקרופוביץ' המורכבת מסעפת מטיטניום ודוד מקרבון, קליפרים קדמיים מדגם GP-4 MS של ברמבו (מגיעים ישירות מה-MotoGP), וצמיגי סליקס של פירלי.

הראשון שרכש את האופנוע (בטח לא במחיר הנקוב של 40 אלף אירו) הוא לא אחר מאשר הקיסר הרומי – מקס ביאג'י, פעמיים אלוף עולם בסופרבייק העולמי עם אפריליה (ועוד 4 אליפויות בקטגוריית ה-250 בגרנד פרי). בטח הפעיל קשרים. השני שיקבל הוא אנדראה יאנונה – רוכב אפריליה ב-MotoGP. עוד פרוטקציונר.

 

rsv4_x_z3

rsv4_x_z1

rsv4_x_z6

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן