דף הבית / חדשות / אקסטרים-אנדורו: ג'וני ווקר מנצח באדי-אקסטרים
132492_Jonny_Walker_KTM_250_EXC-F_Riesa_2016

אקסטרים-אנדורו: ג'וני ווקר מנצח באדי-אקסטרים

בתנאים קשים וחלקים ווקר מנצח על 250F; אחריו דיוויד נייט ופול בולטון

אם שאלתם את עצמכם למה לא כל רוכבי האקסטרים-אנדורו השתתפו בסוף השבוע בהל'ס גייט של פאביו פאסולה באיטליה, התשובה היא שחלקם השתתף בפאסט אדי – סבב אחד מתוך סדרת תחרויות אקסטרים-אנדורו במסגרת אדי-אקסטרים – סדרת תחרויות אקסטרים בריטית.

המרוץ השנה התקיים, כרגיל, בתנאים קשים של גשם, רטיבות, בוץ ואחיזה גרועה במיוחד, מה שהפך את המרוץ למעניין יותר. למזלם של הבריטים, הם מתורגלים לתנאים האלה.

ג'וני ווקר (התמונות מהסבב השני באליפות העולם בסופר-אנדורו)
ג'וני ווקר (התמונות מהסבב השני באליפות העולם בסופר-אנדורו)

המנצח בפאסט-אדי הוא ג'וני ווקר, שנטש את הק.ט.מ 300EXC הדו-פעימתי לטובת ק.ט.מ 250EXC-F מרובע פעימות. הסיבה – ווקר מתחרה בסדרת הסופר-אנדורו באולמות (בעוד שבועיים הסבב השלישי בארגנטינה), ושם הוא ירכב על 250EXC-F. זו הייתה הזדמנות לווקר להתרגל למרובע הפעימות ולהכין את עצמו לקראת הסופר-אנדורו, מה גם שהחלפת אופנועים לעתים קרובות אינה מיטיבה עם הרוכב.

ווקר מציין שהוא נהנה למדי מהמרוץ ומהקצב. אף על פי שזינק לא טוב והיה חמישי בתחילת המרוץ, הוא הצליח לשפר עמדות ולעקוף, וסיים 3 דקות לפני המקום השני – דיוויד נייט, גם הוא על ק.ט.מ. במקום השלישי, 4 דקות אחרי נייט ו-7 דקות אחרי ווקר, סיים מיודענו פול בולטון.

צפו בווידאו וראו את התנאים הקשים.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

hi_24MY_Ninja_500_SE_GN1_ACT__1_

חדשים בארץ: קוואסאקי נינג'ה 500 ו-Z500

הקוואסאקי נינג'ה 500 ו-Z500 הגיעו ארצה בגרסאות רגילות ו-SE; המחירים - 44 עד 47 אלף ש"ח; אירוע ההשקה בשישי הקרוב במטרו שופ תל-אביב

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן