דף הבית / חדשות / ארה"ב: 7 רוכבים הרוגים בתאונת דרכים קטלנית
001

ארה"ב: 7 רוכבים הרוגים בתאונת דרכים קטלנית

רכב שסטה מנתיבו בארה"ב פגע בדבוקת רוכבים והשאיר חורבן - 7 הרוגים בתאונה המחרידה

מדינת ניו המפשיר, ארה"ב. 10 אופנועים, שנושאים על אוכפם את הרוכבים ובנות זוגם, כולם חברי מועדון רכיבה מקומי, יוצאים בשבת בבוקר לרכיבה משותפת. תמהיל האופנועים מרמז שהקצב היה רגוע ושלו. טיול.

כל הפרטים כרגע טרם התבהרו, אך מה שפורסם הוא שטנדר הסוחב נגרר, נהוג בידי אדם בן 23, סטה מנתיבו ופגע בקבוצה. התאונה התרחשה במסלול בין-עירוני, כלומר במהירות גבוהה יחסית.

התוצאות היו הרסניות: שבעה מחברי הקבוצה נהרגו במקום והשאר נפצעו. נהג הטנדר לא נפגע, אך רכבו עלה באש בזירת האירוע. בכלל, התמונות מהזירה מזעזעות, עם שובל אופנועים שזרוקים על הקרקע וחפצים אישיים בכל מקום. בנקודת האירוע לא היו מצלמות והמשטרה המקומית עדיין אוספת ראיות ומתחקרת עדים.

מה ששנייה של חוסר תשומת לב עלולה לגרום.

002

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

289498_taddy.blazusiak_Wess-2019-Rnd3-ErzbergRodeo_07162

תמורות ופוליטיקה בחזית האנדורו העולמית

עליית קרנם של מרוצי האקסטרים-אנדורו במקביל לדעיכת אליפות העולם באנדורו והאנדורו המסורתי יוצרים תמורות ומתחים בעולם האנדורו; האם אליפות העולם באנדורו תיעלם?

2 תגובות

  1. שבעה הרוגים ועוד פצועים רבים זה לא תוצאה של ״שניה של חוסר תשומת לב״. זה יותר נראה תוצאה של עימות בכביש. ו ארה״ב, כמו בארה״ב, הכל בגדול.

  2. שם הנהג ייענש
    בארץ היה מקבל חודש שלילה על תנאי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO