דף הבית / חדשות / בולמי WP: מהדורה מוגבלת של קאירולי
WP XACT PRO ANTONIO CAIROLI LIMITED EDITION -6

בולמי WP: מהדורה מוגבלת של קאירולי

חברת הבולמים WP Suspension מציגה מהדורה יוקרתית ומוגבלת של סט בולמים קדמי ואחורי מסדרת ה-XACT המקצועית במהדורת קאירולי - מספר 222 האלמותי

אנטוניו (טוני) קאירולי – מספר 222 האלמותי – פרש בשנת 2021 לאחר תשע אליפויות במוטוקורוס העולמי. חברת הבולמים WP מציעה מהדורה מוגבלת של בולמי קאירולי. 

טוני קאירולי מסמל יותר מכולם את אליפות המוטוקרוס העולמית (MXGP). קאירולי הצטרף לאליפות העולם במוטוקרוס בעונת 2004 עם ימאהה, ומאז הוא זכה בתשע אליפויות (3 עם ימאהה, 6 עם ק.ט.מ), 93 ניצחונות בקטגוריה הבכירה (198 ניצחונות בכל הקטגוריות) ו-177 מקומות על הפודיום. בשנת 2021 הוא הודיע שהוא תולה את הכפפות ומעט לאחר מכן עבר לתפקיד ניהולי בקבוצת המרוצים של ק.ט.מ.

בולמי WP במהדורת קאירולי
בולמי WP במהדורת קאירולי

חברת הבולמים WP, שבבעלות ק.ט.מ, מוציאה סדרה מוגבלת ל-222 יחידות של מזלג XACT PRO 7548 ובולם אחורי מדגם XACT PRO 8950 בצביעה כל-שחורה ועם חתימה מיוחדת של קאירולי עצמו. רוכשי הסט יקבלו גם מזוודה מיוחדת לנשיאת הבולמים.

הבולמים הקדמיים הם מסוג Cone Valve (שסתום קוני), בהם מחליף שסתום קוני את יחידת השסתום עם הדיסקיות הנמצא בתוך הקארטרידג' ושתפקידו לסגור את מעבר השמן כנגד קפיץ אחורי. המבנה הזה מאפשר טווח עבודה רחב משמעותית מאשר בוכנה עם דיסקיות (שימסים), וכן מספר יתרונות נוספים כמו טווח פתיחה גדול יותר של השסתום המיועד לעבודת מתלה מהירה במיוחד, נוחות גבוהה גם כאשר מכוונים את הבולמים לסט-אפ קשיח, וכן מינימום נפילת לחץ בבולם אחרי פתיחת השסתום, מה שאומר שיכוך אחיד לאורך כל המהלך. בנוסף, אפשרויות הכיוון האישי בו רחבות, וניתנות לביצוע על-ידי בחירת קפיץ אחורי בחוזק שונה וכן את נקודת הפתיחה ההתחלתית של הקפיץ. עוד תכונה היא קארטרידג' סגור, שבה השמן בבולם מאוחסן במחסנית סגורה, וכך אינו מתערבב באוויר שבבולם ומונע הקצפה של השמן ופגיעה בשיכוך.

בבולם האחורי מסדרת ה-SUPERTRAX יש מנגנון כיוון לשיכוך ההחזרה, אשר מווסת את מעבר השמן דרך מעקף ומאפשר שליטה על שיכוך ההחזרה המהיר, לצד שליטה על מהירות שיכוך ההחזרה האיטית הנמצאת בבולמים אחוריים באופן מסורתי.

סט בולמי מהדורת קאירולי המיוחדת תיוצר רק ב-222 יחידות (כמספר הרוכב שלו) ובמחיר של 5,920 אירו, והוא מתאים לגרסאות המוטוקרוס של ק.ט.מ, הוסקוורנה וגאס גאס בנפחים 250 ו-450 סמ"ק מהשנתיים האחרונות (23-22, למעט הגאס גאס שהוא רק מודל 2023).

WP XACT PRO ANTONIO CAIROLI LIMITED EDITION -3

WP XACT PRO ANTONIO CAIROLI LIMITED EDITION -7

WP XACT PRO ANTONIO CAIROLI LIMITED EDITION -5

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

KARIBOU (1)

מודעה: קריבו הרפתקאות אופנועים בעולם

קריבו הרפתקאות אופנועים מציעה טיולי אופנועים ייחודיים ברחבי העולם בכמה סגמנטים ובגישה קצת שונה - החל מהמסלול, דרך המלונות והמסעדות, ועד האווירה הכללית

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן