דף הבית / חדשות / בימוטה בדרך ארצה!
Tesi-3D-Evo-Side-on

בימוטה בדרך ארצה!

המותג האקזוטי מרימיני בדרך ארצה עם מבחר דגמים בייבוא של ליגל - יבואני דוקאטי

אחרי דוקאטי, אפריליה ו-MV אגוסטה, מותג איטלקי נוסף בדרך ארצה, והפעם בימוטה – אחד המותגים האקזוטיים והנחשקים שאיטליה ייצרה. הייבוא לישראל יתבצע על ידי ליגל, יבואני דוקאטי ו-TM לישראל.

בימוטה היא חברת אופנועים איטלקית שנוסדה ב-1973 על ידי ולריו ביאנקי, ג'וזפה מורי ומאסימו טמבוריני, ומכאן השם בימוטה – ההברה הראשונה של שם המשפחה של כל אחד מהמייסדים. המפעל נמצא בעיירה רימיני שבצפון איטליה, והוא מייצר אופנועים אקזוטיים עם שלדות מייצור עצמי ומכלולי קצה מסביב. המנועים בעבר נלקחו מסוזוקי, אולם זו תקופה ארוכה שהמנועים נרכשים מדוקאטי, השכנה מבולוניה, כששם הדגם מכיל את שם יצרן המנוע (במנועי דוקאטי האות הראשונה היא D), לאחר מכן B שמציינת את בימוטה, וכן מספר הדגם. הדגמים המיוצרים כיום הם DB8, DB9, DBX, BB3 וטזי. לבימוטה היסטוריה ארוכה של מרוצים, גם ברמה העולמית.

הדגמים הראשונים יגיעו ארצה בתחילת 2016, כשלפי הזמנה ניתן לייבא את כל הדגמים. מליגל נמסר שראשון הדגמים שיגיעו הוא הטזי, עם המתלה הקדמי הלא-קונבנציונלי (בתמונה בראש הידיעה).

בימוטה DB9
בימוטה DB9
בימוטה DB8
בימוטה DB8
בימוטה DBX
בימוטה DBX

 

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

4k0iJ5KCX0DaDTEDcYcSP8CH-090-oddballs-1967-vespa-piaggio-1550770504

נוסטלגיה: פיאג'ו סי

הפיאג'ו סי היה טוסטוס או טילון או אופניים עם מנוע עזר אופייני בשנות ה-80 ו-90 המוקדמות, שהגיע גם עם פדלים, והיה פופולרי על כבישי ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO