דף הבית / חדשות / ברוכים הבאים לפול גז החדש
FGZ_logo_w800x533

ברוכים הבאים לפול גז החדש

חזרנו לשם המקורי שלנו - פול גז

אם אתם גולשים באתר הזה, שנקרא עד אתמול בלילה WheelZ, ודאי שמתם לב שהחזרנו שם גדול לחיים ושהאתר נקרא כעת FullgaZ.

אנחנו עובדים על המעבר הזה כבר שבועות רבים, ואתמול המהלך הסתיים סוף סוף וביצענו את המעבר, שהיה מלווה בהתרגשות גדולה מצידנו, וגם מצידכם מסתבר בדיעבד.

יש סיבות רבות לחזרה לשם פול גז. הראשית מביניהן היא שבסופו של יום פול גז זה אנחנו – כל אחד ואחד מחברי המערכת. השם הזה מזוהה איתנו והוא מייצג אותנו, הרבה יותר מ-WheelZ. אנחנו אוהבים את השם הזה, הוא שלנו, ולכן בחרנו לחזור ולהשתמש בו.

חשוב לציין שהאתר לא השתנה. זה לא שהחזרנו את פול גז 'הישן', אלא פשוט שינינו את השם מ-WheelZ ל-FullgaZ, ויש לנו לוגו חדש – פשוט ונקי. זהו אותו אתר עם אותם תכנים ואותו צוות כותבים וצלמים. מה שכן, במקביל לחומרים חדשים אנחנו עובדים על שחזור כתבות רלוונטיות מפול גז הישן ומעלים אותם לפול גז החדש, ואת זה אתם יכולים לראות על בסיס שבועי – בין אם זה מבחני דרכים, כתבות טכניות, כתבות מגזיניות וטיולים או שאר חומרים רלוונטיים.

יש לנו עוד פרויקט גדול בקנה, שחלק נכבד מגולשי פול גז ופורום פול גז הישן יאהבו מאוד, אבל אותו נחשוף רק כשיסתיים תהליך העבודה עליו ונוכל לשחרר אותו לאוויר.

ומה לגבי השם WheelZ? ובכן, גם עבורו יש לנו תכניות ארוכות טווח.

בינתיים אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מפול גז המחודש, להשתתף בדיונים בפורום, וגם למצוא אותנו ברשתות החברתיות – פייסבוק ואינסטגרם.

אביעד, בשם מערכת פול גז.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

5-Club-2-wheels-19

בשישי: מועדון החמש ישיק 2 אופנועים משופצים

מועדון החמש יקיים מחר בפתח תקווה השקה חגיגית של וספה ופנטיק משוחזרים ומשופצים משנות ה-70 וה-80; הכניסה חופשית

3 תגובות

  1. Avatar

    בעבר הייתי מחכה ליום חמישי בשעה 12:00 כדי לראות איזה מבחן עלה באותו שבוע… מתגעגע לאותם ימים והלוואי ויחזור , שיהיה בהצלחה !

  2. Avatar

    תענוג !!!

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן