דף הבית / חדשות / בשישי: אירוע הפתיחה של גלבוע MX פארק
WhatsApp Image 2022-09-18 at 23.02.34

בשישי: אירוע הפתיחה של גלבוע MX פארק

גלבוע MX פארק - מתחם מסלולי המוטוקרוס והאנדורוקרוס החדש בגלבוע - פותח את שעריו בהפנינג ספורט מוטורי מיוחד שיתקיים בשישי הקרוב

ביום שישי הקרוב, 23.9.22, יתקיים אירוע הפתיחה של מסלול המוטוקרוס גלבוע MX פארק, הכולל מסלול מוטוקרוס, מסלול אנדורוקרוס ומסלול ייעודי לילדים.

ביום שישי הקרוב יפתח את שעריו פארק מוטוקרוס הגלבוע (Gilboa MX Park), אשר ממוקם בעמק חרוד הסמוך למרגלות רכס הגלבוע. הפארק יושב על שטח כולל של כ-75 דונמים, וכולל בתוכו שלושה מסלולים שיעבדו באופן שוטף לאימונים, מרוצים והדרכות. בנוסף, יש במקום מתחמי צפייה לקהל. המסלול מאושר על-ידי הרשות לנהיגה ספורטיבית.

המתחם כולל:

מסלול מוטוקרוס מקצועי – המסלול המרכזי הוא מסלול המוטוקרוס המורכב מהקפה של 1.5 ק"מ עם רוחב מסלול של כ-8 מטרים. האדמה במסלול היא אדמה שחורה קשה. המסלול נחשב מהיר מאוד יחסית למסלולים בארץ, ומורכב ממספר אלמנטים המתאימים לכל רמות הרכיבה. במסלול מותקנת מערכת השקיה מתקדמת.

מסלול אנדורוקרוס – מסלול מכשולים באורך של כ-400 מטרים המורכב ממגוון מכשולים כגון מעבר גזעים, מעבר גלילי בטון, בריכות סלעים, צמיגי שופל ענקיים ועוד.

מסלול מתחילים – מסלול מוטוקרוס למתחילים באורך של כ-450 מטרים הכולל פניות וקפיצות נמוכות, כשהמסלול מותאם במיוחד לילדים ולרוכבים שעושים דרכם לראשונה בתחום השטח.

הפארק יארח באופן קבע את אליפות ישראל במוטוקרוס, וכן יקיים את אליפות ישראל בסופר-אנדורו בשיתוף ההתאחדות לספורט מוטורי. בנוסף, יתקיימו פעילויות מיוחדות באופן שוטף, כמו למשל הפנינג משפחות, חוויות אקסטרים למשפחה, קייטנות לרוכבים מתחילים ומקצועיים. הפארק ייתן במה לרוכבים שעושים את צעדיהם הראשונים בשטח ומעוניינים להתנסות ברכיבת שטח בליווי מדריך צמוד, וכמובן אופנוע וציוד מיגון מקצועי.

עלויות כניסה:

  1. מסלול מוטוקרוס – 130 ש"ח
  2. מסלול אנדורוקרוס – 100 ש"ח
  3. מסלול מתחילים – 70 ש"ח
  4. כרטיס משולב מסלול מוטוקרוס + אנדורוקרוס – 160 ש"ח
  5. הדרכה אישית לילד הכוללת מדריך, אופנוע וציוד – 300 ש"ח

ביום שישי הקרוב יתקיים אירוע הפתיחה למסלול. הרכיבה תתבצע על האופנוע הפרטי, בכל מסלול – כפוף להצגת רישיונות, רישיון אופנוע צהוב או אפור, ורישיון נהיגה ספורטיבי. הכניסה לקהל בחינם.

  • מיקום המסלול בגוגל מפות – בקישור
  • מיקום המסלול באפליקציית Waze – בקישור

עותק של למסלול מוטוקרוס הגלבוע (175 × 100 סמ) (3)

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

900-2

חדש בארץ: גרסאות Black Knight של הווג אדוונצ'ר

צמד האדוונצ'רים של ווג, ה-DS900X וה-525DSX, מגיעים לישראל בגרסת האביר השחור, כשה-525 מקבל גם אבזור נוסף; תוספת המחיר - 1,000 ש"ח

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן