דף הבית / חדשות / ב.מ.וו: ה-CE 04 החשמלי ייחשף השבוע
BMW CE 04

ב.מ.וו: ה-CE 04 החשמלי ייחשף השבוע

ביום רביעי הקרוב יחשפו ב.מ.וו את גרסת היצור של ה-Definition CE 04 - קטנוע אורבני חשמלי; הפרטים הידועים עד כה

ב.מ.וו יחשפו ביום רביעי הקרוב את ה-Definition CE 04, שהוא חלק ממערך אסטרטגי שלם של ב.מ.וו בנושא הכלים החשמליים העתידיים.

בחודש נובמבר הקודם הציגו ב.מ.וו קונספט דו-גלגלי חדש שנקרא בשם Definition CE 04 (הגדרה או חדות) – כחלק מחשיפת העתיד החשמלי בקמפיין NextGen. ביום רביעי הקרוב יחשפו הבווארים את גרסת הייצור, כאשר אין פרטים טכניים למעט הרציונל מאחורי העיצוב המעניין, שנועד למשוך לקוחות אורבניים שרוכבים על בסיס יומי למרחקים קצרים ומחפשים כלי מרשים ואופנתי.

ל-CE 04 סוללות שטוחות הממוקמות בחלקו התחתון ומאפשרות עיצוב בסגנון 'לואו רואד' אמריקאי – נמוך ושטוח. העיצוב גם מנסה לחשוף את הטכנולוגיה המשולבת עם יחידת הנעה חשופה, צלעות קירור, זרוע אחורית חד-צידית, רצועת ההנעה וגם המתלה האחורי.

לקונספט ה-CE 04 יש מסך TFT מפוצל חדש בגודל 10.25″ המאפשר הקרנת מערכת הניווט לצד נתוני מנוע ומהירות. המסך החדש הוא הפיתוח האחרון של בוש (BOSCH) המאפשר הקרנת מידע שונה בשני חלקי המסך דרך חיבור בלוטות' ואפליקציית MySpin, המאפשרת שידור אפליקציות ניווט, תקשורת ומוזיקה על-גבי מסך האופנוע.

בנוסף יציעו בב.מ.וו מעיל רכיבה מיוחד הנקרא Parka, חסין מים, עם חיווי אור מתחלף על השרוולים ועל הכובע ועם האפשרות לטעינת הטלפון הסלולרי בכיס המעיל.

כאמור, ב-7 ביולי (יום ד'), אחרי החשיפה הרשמית, נביא את מלוא הפרטים על הקטנוע האורבני החשמלי המעניין של ב.מ.וו. 

ב.מ.וו CE 04 קונספט
ב.מ.וו CE 04 קונספט

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Fantic-XE300-02

חדש בארץ: פנטיק XE300 דו-פעימתי

ה-XE300 - אופנוע האנדורו 300 עם המנוע הדו-פעימתי מוזרק הדלק החדש של פנטיק - מגיע לישראל ויושק באירוע חגיגי ביום שישי הקרוב; המחיר: 69 אלף ש"ח

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן