דף הבית / חדשות / ב.מ.וו: מבט נוסף ל-R18 קרוזר
R18_riding7

ב.מ.וו: מבט נוסף ל-R18 קרוזר

תמונות ריגול נוספות של הב.מ.וו R18 קרוזר, עם מנוע הבוקסר 1,800 סמ"ק החדש, נחשפו; הקרוזר עצמו נראה כבר מוכן לייצור

בב.מ.וו לוקחים ברצינות את המגה קרוזר 1,800 החדש, עליו הם עובדים כבר תקופה ארוכה. בשלב הראשון נחשפנו רק למנוע, ולאחר מכן 'דלפו' עוד ועוד תמונות ופרטים על הבובר והקרוזר החדשים. עכשיו נתפסה גרסת הקרוזר, במה שלדעתנו כבר מייצגת את הגרסה הסדרתית שתוצג בחודשים הקרובים.

בבסיס הבאגר, שמכוון ישירות להארלים ואינדיאנים של העולם, יושב כמובן מנוע הבוקסר החדש. שני צילינדרי האלומיניום מספקים את הנפח המדויק של 1,802 סמ"ק עם קוטר קדח של 107 מ"מ ומהלך בוכנה של 100 מ"מ. נתון ההספק הוא 91 כ"ס (67 קילווואט) המושגים ב-4,750 סל"ד (הקו האדום ב-5,750 סל"ד), והמומנט מרשים ועומד על 16.1 קג"מ המושגים ב-3,000 סל"ד – מעל 15 קג"מ מהם יימצאו בטווח בין 2,000 ל-4,000 סל"ד על-מנת לאפשר משיכה רציפה כבר מסל"ד רצפה.

מנוע ה-'Big Boxer', כפי שקוראים לו בב.מ.וו, שוקל כמו אופנוע אנדורו ומציב את המאזניים על 110.8 ק"ג, כולל תיבת ההילוכים בת שש המהירויות ומערכת היניקה. אגב הילוכים, בב.מ.וו טוענים שמרבית השימוש נמצא בארבעת ההילוכים הראשונים, ובתוספת תשלום תוצע גם האפשרות להילוך אחורי. לגביו, ככל הנראה לא מדובר על הילוך אחורי קלאסי, אלא יכולת לנוע אחורה בעזרת הסטרטר, וזאת בכדי לצאת ממקומות שאינם מאפשרים להסתובב.

ניתן להבחין בקונסולה המכובדת של הרוכב, שכוללת שילוב של שעונים ומסך TFT גדול. מעל הפנס הראשי ניתן להבחין בקופסה קטנה שאמורה להכיל את יחידת הלייזר, שתאפשר בקרת שיוט אדפטיבית (שיכולה להאט ולאיץ את האופנוע בהתאם לתנועה), וכן מערכת בלימת חירום בעת סכנה. וכמובן, קטלוג אביזרים ענק יאפשר לכל רוכש לקסטם את האופנוע שלו ולהרכיב כל דבר אפשרי – ממערכת מזוודות למערכת שמע, והשמיים (והכיס) הם הגבול.

כרגע ההערכות מדברות על הצגת האופנוע בשליש האחרון של 2020. אנו נעדכן בכל הפרטים ברגע שיתקבלו.

R18_riding2

R18_riding1

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן