דף הבית / חדשות / ב.מ.וו: מתחילים להרכיב בהודו
head-680x452

ב.מ.וו: מתחילים להרכיב בהודו

חברת ב.מ.וו תפתח בקרוב פס ייצור להרכבת אופנועים בהודו, אופנועים המיועדים לשוק המקומי, וזאת על מנת להוזיל עלויות ייצור ובעיקר להוזיל את מחיר הקנייה של האופנועים בשל שיעור מס נמוך יותר על תוצרת מקומית. המטרה של ב.מ.וו היא כמובן הנגשת הכלים הגדולים של ב.מ.וו לקהל גדול יותר.

ב.מ.וו היא לא החברה הראשונה שנכנסת לשוק ההודי. לחברות רבות, כמו למשל טריומף, כבר יש פסי הרכבה, כך שלצרכן ההודי יש מבחר גדול של כלים גדולים במחירים תחרותיים. כעת ב.מ.וו פותחת פס ייצור גם היא, כדי להיכנס לתחרות ולהציע את האופנועים הגדולים שלה גם לצרכן ההודי, שמחיר הקנייה הוא אחד הגורמים החשובים לו ביותר.

האופנועים יורכבו במפעל מקומי של ב.מ.וו שבו מורכבות מכוניות, שם ייפתח פס ייצור ייעודי לאופנועים. בשלב הראשון יורכבו ה-F700GS וה-F800GS, כשבשלב מאוחר יותר ליין הדגמים בהרכבה מקומית יורחב. האופנועים יגיעו מגרמניה כקיטים שלמים מוכנים להרכבה, ויורכבו בפס הייצור המקומי. הכלים הראשונים מתוכננים לרדת מפס הייצור לקראת סוף שנת 2015.

 

 

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

09_Ducati MIG-RR_Troy Bayliss_UC75869_Mid

צפו: האופניים החשמליים של דוקאטי מפגינים יכולות

טרוי בייליס, שהביא לדוקאטי 3 תארי סופרבייק עולמי, מפגין את יכולות אופני השטח החשמליים החדשים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO