דף הבית / חדשות / ב.מ.וו: בקרוב סקרמבלר זול
ב.מ.וו סקרמבלר

ב.מ.וו: בקרוב סקרמבלר זול

ב.מ.וו מתכננת להציג בקרוב דגם סקרמבלר חדש, זאת על פי דיווחים מסוכנים באירופה. החברה מתכננת לייצר משפחה שלמה המבוססת על בסיס ה-R nine T עם מנוע הבוקסר מקורר האוויר.

בעוד רוב דגמי הבוקסר כבר קיבלו את המנוע מקורר הנוזל, נראה כי החברה הגרמנית מצאה ייעוד למנוע מקורר האוויר הוותיק. החברה מתכננת להציג משפחה שלמה המבוססת על דגם ה-R nine T, כשהראשון מבין הדגמים יהיה סקרמבלר, שעל פי ההערכות צפוי להיות מוצג כבר בשנת 2016. גרסאות נוספות צפויות להיות מוצגות בהמשך.

המגזין הבריטי MCN כבר טרח לייצר הדמיה של איך לדעתם צפוי להיראות הדגם הבא (בראש הידיעה), כאשר השאלה העיקרית היא האם ב.מ.וו יצליחו להיות תחרותיים גם בתחום תג המחיר? גם כאן הערכות מדברות על גרסת בסיס זולה, לצד דגמים יקרים יותר, כשאחרי גרסת הסקרמבלר צפויה גרסת קפה-רייסר ועוד.

יהיה מעניין לראות אם אכן הדבר יצא לפועל, שכן ראינו כבר לא מעט פרויקטים מבוססי ב.מ.וו, וכמו שאתם רואים בתמונת האילסוטרציה יש פוטנציאל גדול, מה גם שדוקאטי הוכיחו כי אופנועים בסגנון הסקרמבלר הפכו פופולריים מאוד ואין ספק כי עובדה זאת דירבנה את ב.מ.וו לפעול בכיוון.

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

09_Ducati MIG-RR_Troy Bayliss_UC75869_Mid

צפו: האופניים החשמליים של דוקאטי מפגינים יכולות

טרוי בייליס, שהביא לדוקאטי 3 תארי סופרבייק עולמי, מפגין את יכולות אופני השטח החשמליים החדשים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO