דף הבית / חדשות / ב.מ.וו: R nine T חדש בארבע גרסאות
BMW R nineT family

ב.מ.וו: R nine T חדש בארבע גרסאות

ב.מ.וו הציגו R nine T חדש לשנת 2021 - עם חידושים מכניים ואלקטרוניים - בארבע גרסאות אבזור שונות

ב.מ.וו הציגו R nine T חדש לשנת 2021 עם חידושים מכניים ואלקטרוניים, שיגיע בדגמים זהים מכנית אך שונים באבזור ובאופי: הדגם הרגיל, גרסת פיור (PURE), סקרמבלר ואורבן G/S.

כפי שדיווחנו, ב.מ.וו מחדשת את ה-R nine T ומביאה את סדרת הדגמים עם מנוע הבוקסר מקורר האוויר-שמן לעמוד בתקנות יורו 5 לפליטת מזהמים, ועל הדרך מרעננת את האלקטרוניקה ומוסיפה גרסת אנדורו לרשימת הדגמים.

ב.מ.וו R nine T דגם 2021
ב.מ.וו R nine T דגם 2021

מנוע הבוקסר בנפח 1,170 סמ"ק ירד בהספקו ל-109 כ"ס ב-7,250 סל"ד (לעומת 110 כ"ס ב-7,750 סל"ד לפני כן), כשנתון המומנט נשאר זהה ועומד על 11.82 קג"מ ב-6,000 סל"ד עם יותר כוח בין טווחי 4,000 סל"ד ל-6,000 סל"ד. יש צילינדר חדש ושסתומים חדשים.

מערכת ניהול המנוע מגיעה עם מצב רגיל ומצב גשם. נוספה מערכת ABS Pro הפועלת גם בפניות, יחד עם מערכת העזר לבלימה DBC (ר"ת Dynamic Brake Control). יש בולם אחורי חדש עם כיוון עומס קפיץ דרך ברז כוונון, יש פנס LED קדמי חדש עם פנסי איתות אינטגרליים, שעון מחוונים עגול חדש ושקע USB להטענה.

רשימת האופציות כוללת מצב ניהול מנוע נוספים הכוללים את מצב 'דיינה' (Dyna) לדגם הרגיל ולדגם הפיור ומצב שטח לסקרמבלר ולאורבן G/S. בנוסף יש מערכת בקרת אחיזה דינמית DTC (ר"ת Dynamic Traction Control)  ומערכת מניעת נעילת גלגל אחורי בבלימת מנוע MSR (מערכת Motor Drag Torque Control), בקרת שיוט וידיות מחוממות. ניתן להזמין כרגיל גם בסכמת צביעה '719'.

לציון 40 שנים למשפחת דגמי ה-GS תוצג גם מהדורה מוגבלת בצבעי הדבורה שתקרא R nineT Urban G/S (בתמונה בראש הידיעה), שמוסיפה אלמנטים עיצוביים נוספים המזכירים את ה-R 80 G/S המיתולוגי.

בב.מ.וו טרם נקבו במועד הצגה ומחירים, אך דגם הרודסטר צפוי להגיע בחודשים הקרובים לישראל. נפרסם מחירים ברגע שנקבל אותם.

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

900-2

חדש בארץ: גרסאות Black Knight של הווג אדוונצ'ר

צמד האדוונצ'רים של ווג, ה-DS900X וה-525DSX, מגיעים לישראל בגרסת האביר השחור, כשה-525 מקבל גם אבזור נוסף; תוספת המחיר - 1,000 ש"ח

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן