דף הבית / חדשות / ב.מ.וו: R nine T בשתי גרסאות חדשות
BMW-RnineT-spy-01

ב.מ.וו: R nine T בשתי גרסאות חדשות

תמונות ריגול חושפות שב.מ.וו מעדכנים את ה-R nine T לעמידה בתקנות יורו 5 ומוסיפים דגמי סקרמבלר ואורבן G/S חדשים עם יכולות שטח

תמונות 'ריגול' מראות שתי גרסאות חדשות של הסקמבלר והאורבן G/S של הב.מ.וו R nineT – עם יותר אוריינטציה לשטח.

תמונות ה'ריגול' המתוזמנות של ב.מ.וו נחשפו באתר MCN עם שתי גרסאות מחודשות של הסקמבלר והאורבן G/S במשפחת הב.מ.וו R nineT. שני הדגמים נושאים חישוק 21″ מלפנים עם שפיצים וצמיגי קארו 3 של מצלר שמגיעים על דגמי אדוונצ'ר-שטח. שניהם נושאים מתלים ארוכי מהלך, כשההשערה היא מהלך מתלה של 220 מ"מ בסקרמבלר ו-250 מ"מ באורבן. באחרון הסעפת מוגבהת ומיכל השמן מוגן יותר, זאת על-מנת לאפשר הגנה מיטבית מפני אבנים מעופפות ברכיבת שבילים. המושב באורבן שטוח, בעוד שבסקרמבלר הוא מדורג. שימו לב לרגליות הרוכב המשוננות, לכנף הקדמית הגבוהה בשני הדגמים ולרגליות המורכב שניתן לפרק.

מנוע הבוקסר מקורר האוויר-שמן בנפח 1,170 סמ"ק, עם צמד גלי זיזים עיליים ו-8 שסתומים, לא ישתנה ככל הנראה וימשיך להפיק 110 כ"ס וכ-12 קג"מ. כמובן שהוא יעמוד בתקנות יורו 5 לפליטת מזהמים.

בב.מ.וו צפויים ליישר קו עם האלקטרוניקה העדכנית ביותר מבחינת מצערות חשמליות עם מצבי רכיבה, בקרות תאוצה ובלימה להטיה ובקרות בטיחות. אנו צפויים למצוא כאן פנסי LED היקפיים ומסך TFT עם קישוריות מהדור האחרון.

בחודש ספטמבר שעבר פרסמנו תמונות ריגול של ה-R nine T המחודש ל-2021 בגרסה הרגילה. בב.מ.וו טרם הציגו את הדגם, ולכן אנו מצפים ששלושת הדגמים יוצגו בתערוכת מילאנו 2021, שנכון להיום אמורה להתקיים בחודש נובמבר. נמשיך לעדכן.

BMW-RnineT-spy-02

BMW-RnineT-spy-03

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

EXPLORER-PRO- (1)

דגמי 2024 של Sea-Doo מושקים בישראל

עופר אבניר, יבואנית SEA DOO לישראל, החלה בימים אלו בשיווק אופנועי הים לשנת 2024 עם RXP-X ...

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן