דף הבית / חדשות / גאס גאס: בקרוב אדוונצ'ר קרבי בנפח 400 סמ"ק
GASGAS 400 ADV (1)

גאס גאס: בקרוב אדוונצ'ר קרבי בנפח 400 סמ"ק

בתמונות ריגול שפורסמו, ניתן לראות שבגאס גאס עובדים על אופנוע אדוונצ'ר קרבי בנפח 400 סמ"ק המבוסס על הק.ט.מ 390 אדוונצ'ר

בגאס גאס עובדים על אופנוע אדוונצ'ר קרבי עם מנוע בנפח 400 סמ"ק ועם חישוק 21″ מלפנים – המבוסס על הק.ט.מ 390 אדוונצ'ר.

תמונות 'ריגול' שפורסמו במגזין MCN מראות אופנוע מבחן של גאס גאס בתצורה של אדוונצ'ר-שטח קרבי. על-פי ההערכות מדובר על דגם שמבוסס על ה-390 אדוונצ'ר של ק.ט.מ, אשר הוצג בשנת 2020 (עם עדכון בשנת 2022) בקטגוריית הבייבי-אדוונצ'רים. הדגם הבסיסי של ק.ט.מ מגיע עם חישוקים יצוקים בקוטר "19 מלפנים ו-"17 מאחור, אשר פחות מתאימים לשטח שאינו שבילים. בתמונות ניתן לזהות חישוקי שפיצים בקוטר 21″ מלפנים ו-18″ מאחור, אשר שמים את החותמת הסופית על ההתמקדות בשטח. עוד ניתן להבחין בכנף הקדמית הגבוהה, בזרוע אחורית מאלומיניום, בבולמי WP ארוכי מהלך ובצמיגי אדוונצ'ר קרביים של מצלר.

אין מידע בשלב זה על שינויים במנוע הסינגל המוכר שמגיע בק.ט.מ, המפיק 44 כ"ס ומגיע עם מצערת חשמלית וקלאץ' מחליק כסטנדרט. גם בתחום האלקטרוניקה אין מידע בשלב זה. נזכיר שפרסמנו לאחרונה תמונות 'ריגול' של גרסה קרבית ומקבילה של ק.ט.מ שתוצג כגרסת R קרבית של ה-390 אדוונצ'ר או כ-390 אנדורו R , גרסה שתשב מתחת ל-690 אנדורו R. עיצוב שתי גרסאות המבחן שונות במעט ונבדלות בעיקר במסיכה הקדמית, בעוד הבסיס המכני ואלקטרוני אמור להיות זהה לחלוטין.

אנו מאמינים שהגאס גאס 400 אדוונצ'ר (שם לא רשמי) יוצג לקראת סוף השנה הנוכחית או בתחילת שנת 2023, כגרסה מקבילה של הק.ט.מ שהוזכר מעלה וההוסקוורנה נורדן 401 שצפוי גם כן להתווסף להשלמת משולש הדגמים. נמשיך לעדכן.

GASGAS 400 ADV (2)

GASGAS 400 ADV (3)

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

KARIBOU (1)

מודעה: קריבו הרפתקאות אופנועים בעולם

קריבו הרפתקאות אופנועים מציעה טיולי אופנועים ייחודיים ברחבי העולם בכמה סגמנטים ובגישה קצת שונה - החל מהמסלול, דרך המלונות והמסעדות, ועד האווירה הכללית

תגובה אחת

  1. Avatar
    אופק צפוני

    נחמד שאין אגזוז גבוה ושאין לינק, אבל איך ימגנו את האגזוז שם??

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן