דף הבית / חדשות / גאס גאס חושפת את אופנועי המוטוקרוס בעידן ק.ט.מ
GASGAS-MXGP-2020-003

גאס גאס חושפת את אופנועי המוטוקרוס בעידן ק.ט.מ

גאס גאס 'החדשה' - בעידן ק.ט.מ - חשפה את אופנועי המוטוקרוס החדשים שאיתם תשתתף לראשונה באליפות המוטוקרוס העולמית; האם אלו ק.ט.מ אדומים?

גאס גאס חשפה בסוף השבוע את דגמי המוטוקרוס שלה – ה-MC250F וה-MC450F – אשר יקחו חלק באליפות המוטוקרוס העולמית. דגמים אלו יהוו את הפלטפורמה לדגמי המוטוקרוס הסדרתיים של גאס גאס לשנת 2021.

גלן קולדנהוף, איבו אינוטנצ'י וה-MC450
גלן קולדנהוף, איבו מונטיצ'לי וה-MC450

מספר חודשים לאחר שגאס גאס הספרדית נרכשה על-ידי קבוצת ק.ט.מ, שמאגדת את המותגים ק.ט.מ, הוסקוורנה ו-WP, הציגו בגאס גאס את קבוצתם הרשמית לאליפות המוטוקרוס העולמית (MXGP), בה הם יקחו חלק לראשונה בתולדות המותג, וכן את האופנועים שיקחו חלק בקטגוריית ה-250 סמ"ק ו-450 סמ"ק. עבור גאס גאס זהו נדבך אחד בתכניות המרוצים לעונת 2020.

לשם כך חתמו בקבוצה גלן קולדנהוף (Glenn Coldenhoff) ההולנדי, שהתחרה בשורות ק.ט.מ בקטגוריה הבכירה וסיים שלישי בטבלה בעונת 2019, כשיחד איתו ירכב איבו מונטיצ'לי (Ivo Monticelli) האיטלקי, שגם הוא מגיע מק.ט.מ. רוכביה בקטגורית ה-MX2 ׁיהיו ג'רמי סיידו וסיימון לנגנפלדר הצעירים – שניהם מגרמניה.

כצפוי, הזמן המועט שהיה לגאס גאס להיערך לאליפות לא אפשר פיתוח אופנוע משל עצמם. האופנועים האדומים-לבנים שיתייצבו על קו הזינוק עם לוגו גאס גאס עליהם יהיו הלכה למעשה אופנועי ק.ט.מ עם פלסטיקה שונה. בדומה למהלך אותו עשו ק.ט.מ עם הוסקוורנה לפני מספר שנים.

גאס גאס צפויים להציג גם את אופנועי האנדורו שלהם בקרוב, ואלו יעשו שימוש במנועי ק.ט.מ – 250 ו-300 סמ"ק דו-פעימתיים עם מערכת ההזרקה (2Ti על פי גאס גאס), וכן 250 ו-350 סמ"ק מרובעי הפעימות של ק.ט.מ. נציין שעד עתה לא היו לגאס גאס מנועי 4 פעימות, וכי בדור הקודם השתמשו במותג הספרדי במנועים של ימאהה מסדרת WR-F בנפחים 250 ו-450 סמ"ק, וכן גרסת 300 סמ"ק בעלת מנוע 250 מוגדל עם קיט של אתנה. הבולמים יהיו כמובן של WP, אך ככל הנראה עם מערכת לינק מאחור (כמו הוסקוורנה) ולא PDS כמו בק.ט.מ. אופנועי האנדורו של גאס גאס צפויים להיחשף בקרוב. נמשיך כמובן לעדכן.

ג'רמי סיידו, סיימון לנגנפלדר וה-MC250
ג'רמי סיידו, סיימון לנגנפלדר וה-MC250

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

900-2

חדש בארץ: גרסאות Black Knight של הווג אדוונצ'ר

צמד האדוונצ'רים של ווג, ה-DS900X וה-525DSX, מגיעים לישראל בגרסת האביר השחור, כשה-525 מקבל גם אבזור נוסף; תוספת המחיר - 1,000 ש"ח

2 תגובות

  1. Avatar
    דויד הרפתן

    מגוחך

  2. Avatar

    מגוחך מבחיל מגעיל דוחה מזעזע
    הקטומים שמו להם למטרה להשמיד כל מותג שטח אירופי "מתחרה"

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן