דף הבית / חדשות / גיל זרקו מסיים שני באליפות הקרוס-קאנטרי הגרמנית
ZARKO1

גיל זרקו מסיים שני באליפות הקרוס-קאנטרי הגרמנית

גיל זרקו בן ה-14, המתחרה בעונה מלאה של אליפות הקרוס-קאנטרי הגרמנית GCC, מסיים ראשון את המרוץ השישי והוא כפסע מלזכות באליפות

הישג מצוין לגיל זרקו, הרוכב הישראלי בן ה-14, שמנצח בסבב השישי באליפות גרמניה בקרוס-קאנטרי (אנדורו), ה-GCC, ומדורג שני בדירוג הכללי בקטגוריית הג'וניורס.

ZARKO2

זרקו הצעיר, המוביל את טבלת האליפות בקטגוריית הג'וניורס באליפות ישראל באנדורו, החל להתחרות בחודש אפריל גם ב-GCC הגרמני בקטגוריית הג'וניורס. בשל טעות טכנית ברישום זרקו לא קיבל ניקוד על המרוץ הראשון, זאת על אף שהגיע למקום השלישי ועמד על הפודיום. מהמרוץ השני והלאה זרקו קיבל ניקוד, וכעת הוא ממוקם שני בטבלת האליפות אחרי הניצחון בסבב השישי שהתקיים בסוף השבוע האחרון. במידה והיה מקבל ניקוד גם על הסבב הראשון, זרקו היה מוביל כעת את האליפות ב-3 נקודות.

ב-GCC הגרמני 7 סבבים, מאפריל ועד סוף ספטמבר, כשהסבב השביעי והאחרון יתקיים בסוף חודש ספטמבר וגם בו זרקו ייקח חלק. אל הנסיעות לגרמניה מתלווה לגיל זרקו מאמנו האישי, רועי שלומי, כששניהם נמצאים תחת המטרייה הלוגיסטית של קורי נמט – כולל האופנוע שעליו זרקו רוכב באליפות, הוסקוורנה TC85. במידה וזרקו יצליח לסיים במיקום טוב גם בסבב השביעי, הוא יסיים את העונה הראשונה שלו ב-GCC במקום השני הסופר-מכובד, זאת מתוך כ-40 רוכבים קבועים באליפות ועוד כמה אורחים שמגיעים למרוצים בודדים. הישג יפה מאוד לספורטאי הישראלי הצעיר.

גיל זרקו - צילום רועי שלומי

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

CBR600RR Teaser

עכשיו זה רשמי: הונדה CBR600RR חדש

הונדה משחררת סרטון רשמי ראשון של ההונדה CBR600RR החדש - ברוך שובך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO