דף הבית / מגזין / גלריה: אינדיאן וק.ט.מ בכנרת
KTM-Indian-Haon-028

גלריה: אינדיאן וק.ט.מ בכנרת

יבואנית ק.ט.מ ואינדיאן ערכה ללקוחות החברה יום כיף בחוף האון שבכנרת; תחילתה של מסורת

דל"ב מוטוספורט, יבואנית ק.ט.מ ואינדיאן לישראל, קיימה בשישי האחרון אירוע מיוחד לפתיחת הקיץ ללקוחות החברה. במסגרת האירוע, נסגר חוף האון שבכנרת במיוחד עבור המשתתפים, והתקיימו פעילויות מים בכנרת כמו שיט קיאקים וסאפ.

רוכבי ק.ט.מ ואינדיאן בכנרת
רוכבי ק.ט.מ ואינדיאן בכנרת

היום התחיל ברכיבה משותפת לכנרת מתחנת הדלק הצפונית של כביש 6, כשבדרך מתפצלים רוכבי ק.ט.מ ואינדיאן ל-2 קבוצות. עם ההגעה לחוף האון נפתח החוף עבור הרוכבים, וכאמור גם האפשרות לפעילויות ים שונות בליווי מדריכים. מי שלא התעניין בפעילויות הים יכול היה לרבוץ על החוף עם בירה וכיבוד. בשעת צהריים הוגשה לרוכבים ארוחת צהריים עשירה, ואחר הצהריים החלו  הרוכבים לצאת בחזרה לבתיהם.

האירוע היה מוצלח מאוד, וזה ניגר מהחיוך שהיה על-פני המשתתפים. במוטוספורט אומרים שהם מתכוונים להפוך את האירוע למסורת שנתית, וכי בפעמים הבאות יפתחו את הרישום לכמות גדולה יותר של רוכבים – כ-300 או 400.

אנחנו כמובן בעד כל סוג של פעילויות יבואנים לטובת הרוכבים, שכן זה חלק חשוב מיצירת תרבות מוטורית גם אצלנו.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Druyak-Sella-Film-BTC-005

מאחורי הקלעים: הסרט על סוף סלע

שי דרויאק ואוהד ניר, שהפיקו, צילמו וערכו את הסרט המצוין על סוף סלע, מספרים על החוויות מאחורי הקלעים, ומצרפים תמונות - וכמובן גם את הסרט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO