דף הבית / טיולים / גלריה: האירוע השנתי של מועדון רוכבי דוקאטי
Ducati-Annual-Event-2022-001

גלריה: האירוע השנתי של מועדון רוכבי דוקאטי

כ-200 רוכבים השתתפו באירוע השנתי של מועדון רוכבי דוקאטי בישראל - שהיה הפעם אדום מתמיד ומושקע מתמיד

צילום: רונן טופלברג, טים נודלמן

גם השנה יצאו רבים מחברי מועדון דוקאטי בישראל לטיול המסכם של שנת 2022, עם הפנים אל שנת 2023 שעומדת בפתח. כ-200 רוכבים התחילו את היום בטיול, שיצא מנקודת המפגש במרכז הארץ, ובדומה לשנה שעברה – גם הפעם התקיים בפורמט של כתב חידה אשר פתרונו הוביל את הרוכבים לטייל במסלול שלקח אותם דרך מספר אתרי מורשת ישראלית בשפלה הדרומית של ארץ ישראל, כשאלו צובעים את כבישיה בגוון אדום לוהט.

בשעות הבוקר המאוחרות החלו רוכבי המותג האיטלקי להגיע בזה אחר זה למסלול מוטורסיטי שבפאתי העיר באר שבע, שם התקיים האירוע המרכזי – אחד המושקעים שנראו בישראל בשנים האחרונות. את האירוע כיבדו בנוכחותם שגריר איטליה בישראל, וגם דרור אידר, ששימש בשלוש השנים האחרונות כשגריר ישראל באיטליה.

Ducati-Annual-Event-2022-022

כחלק מהאירוע התקיים במקום הפנינג ססגוני שכלל אוכל, שתייה ופינוקים לרוכבים, וכן דוכנים שונים לרכישת מגוון סוגים של ציוד, פרטי לבוש ואביזרים, כשהכל מאורגן ומנוהל בצורה מרשימה ביותר. בנוסף, יכלו הרוכבים לעלות למקצים של רכיבה על-גבי המסלול עצמו, כשגם מי שמעולם לא עלה מסלול מרוצים בעבר זכה לטעום מן החוויה בפעם הראשונה בליווי והובלה של מדריך רכיבה. בהפסקת הצהריים התקיימה הגרלה בין המשתתפים, שבמסגרתה חולקו ביניהם פרסים רבים, ואחריה נהנו הרוכבים מארוחת צהריים טעימה ומושקעת במיוחד – שבסיומה התקיימו מקצים נוספים של רכיבה במסלול.

נראה שהטיול השנתי המסכם של מותג דוקאטי בישראל, בדומה למותגים מובילים אחרים, הופך לו אט אט למסורת שבאמצעותה מחזק היבואן את הקשר עם רוכבי המותג באופן בלתי אמצעי, ואלו בתורם נהנים מאירוע מגבש וחוויתי, כך שכולם רק מרוויחים מכך בסופו של יום. אגב, ההתרשמות שלנו היא ש'גאוות היחידה' של מועדון רוכבי דוקאטי היא מהחזקות בענף האופנועים בישראל. החבר'ה מורעלים, ובמידה רבה של צדק.

מוזמנים להתרשם מחוויית האירוע דרך הגלריה המצורפת.

אודות נמרוד ארמן

מכור לריח של צמיגים חרוכים ואספלט טרי, מחייך בקסדה למראה השלט "זהירות סיבובים מסוכנים לפניך!". אם היה יכול היה גר במסלול מרוצים ומקבל לחשבון הבנק צמיגי סליקס כמשכורת.

עשוי לעניין אותך

Yamaha XT500 79 2

נוסטלגיה: ימאהה XT500 – הזה שניצח את הדקאר

ה-XT500 המקורי משנת 1976 נחשב לאחד האופנועים החשובים ביותר של ימאהה, נמכר בהמוניו ואף ניצח את ראלי פריז דקאר האימתני

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן