דף הבית / טיולים / גלריה: הטיול השנתי של ב.מ.וו – לכנרת
BMW MOTORRAD ISRAELITS TIME TO RIDE EVENT

גלריה: הטיול השנתי של ב.מ.וו – לכנרת

זו השנה השלישית ברציפות שלקוחות ב.מ.וו נהנים מטיול מפנק שמארגנת היבואנית - דלק מוטורס; השנה יצאנו לגליל התחתון ולכנרת

צילום: רונן טופלברג ותומר פדר

זה כבר הפך למסורת – זו השנה השלישית ברציפות שדלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, מוציאה את 'הטיול השנתי' לרוכבי ב.מ.וו – טיול שכולו חיבור למותג ופינוקים לרוכבים. אנשי ב.מ.וו אומרים שזו הדרך של החברה להחזיר קצת ללקוחות החברה ולהשקיע בהם, ואנחנו אומרים שהקשר הבלתי אמצעי של אנשי ב.מ.וו, ובראשם ברק כהן – מנהל המותגים ב.מ.וו ומיני בדלק מוטורס, עם הרוכבים, עושה טוב לכולם.

נקודת המפגש בכפר הושעיה
נקודת המפגש בכפר הושעיה

אל הטיול השנתי של 2016, שהתקיים בשישי האחרון, הגיעו למעלה מ-300 רוכבים. רבים נשארו מאוכזבים כי ההרשמה לטיול התמלאה ונסגרה תוך זמן קצר, ואנחנו בטוחים שבשנה הבאה הם ימהרו להירשם. הטיול, אגב, היה ללא כל תשלום לכל רוכב ב.מ.וו שהספיק להירשם, והיו שם לא רק אופנועי פרימיום יקרים אלא גם כלים ישנים שעדיין מתגלגלים.

אם בשנה שעברה הטיול יצא לכיוון ערד וכפר הנוקדים, הרי שהשנה עלו צפונה – אל הגליל התחתון והכנרת. מנקודת המפגש במצפה הושעיה יצאו שתי קבוצות – אחת למסלול כביש והשנייה למסלול שביל – טיילו באזור הגליל התחתון (טיול הכביש הגיע גם לדרום רמת הגולן), ונפגשו כולם בשעת צהריים בחוף 'גרין' שבכנרת להמשך פעילות. שם, אחרי ארוחת צהריים דשנה במיוחד, נחשף רשמית ה-R nine T בגרסת הסקרמבלר שבדיוק הגיע ארצה. עושה רושם שגם דנה אינטרנשיונל, שהופיעה מיד אחרי חשיפת הסקרמבלר, נהנתה מהאופנוע החדש.

צפו בגלריה המרשימה של רונן טופלברג ותומר פדר:

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

קאגיבה W4

נוסטלגיה: קאג'יבה W4 – קרוס איטלקי

ה-W4 של קאג'יבה היה קרוס נוסף שביקר בישראל במהלך שנות ה-90 ולא השאיר הרבה חותם על תחום ה-50 סמ"ק למרות מראה וממדים של אופנוע גדול

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן