דף הבית / טיולים / גלריה: טיול הירח המלא של הונדה
honda desert moon event

גלריה: טיול הירח המלא של הונדה

אנשי הונדה הוציאו טיול לא שגרתי למדבר בלילה של ירח מלא; היו חיוכים בשפע

צילום: רונן טופלברג

אנחנו אוהבים טיולים לא שגרתיים, והטיול של הונדה ללקוחותיה בשבת האחרונה היה לחלוטין לא שגרתי. הקונספט: טיול ליל ירח מלא בים המלח ובמדבר יהודה. כבר מהפרומו הוא נשמע מעניין.

מסלול מעניין ומאתגר
מסלול מעניין ומאתגר

כ-150 רוכבים הגיעו לטיול, שיצא לדרך מלטרון לקראת השעה 16:00 אחר הצהריים. האחראי על המסלול וההובלה היה צביקה כהן, שהוביל את חבורת הרוכבים דרך כבישים מעניינים. ההתחלה הייתה דרך צומת שמשון, ומשם כביש 395 לסטף, חיבור לכביש מס' 1 לכיוון ים המלח וכניסה לדרך אלון היפהפייה עד לישוב רימונים, שם הייתה ההפסקה הראשונה ב'תצפית אלי' הצופה אל צפון מדבר יהודה. מרימונים חזרנו אחורנית מעט וירדנו בכביש הצר והמתפתל שנסלל מחדש לאחרונה ומוביל לייט"ב ועוג'ה בבקעת הירדן, קטע קצר על כביש 90, ואז קטע יפהפה מקאסר אל יהוד עד לצומת ליד"ו דרך כביש שירות שצמוד לגדר המערכת בזמן שקיעה. המשכנו אל מצוקי דרגות לצפייה בזריחת הירח המלא, ומשם לנבי מוסא שצמוד לבקעת הורקניה לארוחת ערב תחת כיפת השמיים.

אנשי ההפקה של הונדה דאגו שהטיול יעבור חלק ונעים. אנשי צוות ומרשלים רבים הסתובבו בין הלקוחות, הכווינו ועזרו, במיוחד בזמן הרכיבה, ואפילו היה מכונאי רכוב של הונדה – ניר יחזקאל, מכונאי הונדה ותיק ומקצועי ממוסך הונדה ברעננה, שדאג להביא איתו בנדולרה מלאה בכלים. לשמחתו היא נותרה ללא שימוש.

הטיול הזה היה מיוחד והאווירה מצוינת, בעיקר בשל הקונספט של רכיבה אל תוך הלילה והמסלול הלא שגרתי. החיוכים שבגלריה של רונן טופלברג מעידים שהרוכבים נהנו מאוד.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

image266

נוסטלגיה: גאס גאס EC125 הספרדי

בגאס גאס החזירו לייצור את ה-EC125 - גרסת ה-125 סמ"ק הדו-פעימתית - וזה הזמן להיזכר בתחילת דרכה בישראל כשהחברה עדיין הייתה ספרדית

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן