דף הבית / מגזין / גלריה: יום הרוכבת 2017
IFRD-2017-025

גלריה: יום הרוכבת 2017

אירועי יום הרוכבת הבינלאומי התקיימו השנה בפעם השישית ברציפות בישראל, בהשתתפות של כ-150 רוכבות; היה כיף!

צילום: רוני בר נחמד

בפעם השישית ברציפות בישראל וה-11 בעולם, התקיים בשבת אירוע IFRD – יום הרוכבת הבינלאומי. יום בהפקת רוכבות עבור רוכבות, ושנועד להעצים את הכוח הנשי שברכיבה על דו-גלגלי.

משנה לשנה האירוע הזה גדל, גם כי יש יותר מודעות וגם כי פשוט יש יותר רוכבות, והשנה השתתפו בו כמעט 150 רוכבות אופנועים וקטנועים.

יום הרוכבת - התמונה המסורתית עם דגל ישראל (צילום: רוני בר נחמד)
יום הרוכבת – התמונה המסורתית עם דגל ישראל (צילום: רוני בר נחמד)

החידוש השנה, לצד מסלול רכיבה בכביש, יצאו 10 רוכבות למסלול שטח שבסופו הגיעו לנקודת המפגש בפארק רעננה. רוכבות הכביש נחלקו השנה ל-2 קבוצות – מהירה ואיטית, כשלכל קבוצה מובילה ומרשלים משלה, ויצאו לטיול מרעננה צפונה לכיוון ואדי-עארה דרך כבישים מפותלים, ובחזרה לרעננה דרך כביש החוף. בסיום הרכיבה נפגשו הרוכבות כולן להפנינג בפארק רעננה, שכלל מוזיקה, ריקודים ופרסים.

כמו בכל שנה, גם הפעם הגענו כדי לכבד את רוכבות ישראל (בהחלט מגיע להן). הקונספט של יום הרוכבת הוא ראוי וטוב, אבל לדעתנו כדאי לעשות מספר שינויים לשנים הבאות ולקחת את האירוע כמה צעדים קדימה. אפשר למשל להיעזר באנשי מקצוע (אוקי, נשות מקצוע…) כדי להפוך את הרכיבה לאיכותית ובטיחותית יותר. אפשר גם לשדרג את האירוע כך שיכלול לא רק מוזיקה ופרסים, אלא גם – למשל – הופעה של הרכב נשים, רצוי רוכבות, וגם יותר פעילויות.

כך או כך, יום הרוכבת הבינלאומי הוא אירוע חשוב, וטוב שיש מי שמפיקות אותו גם אצלנו בישראל. וכמו שכתבנו בשנה שעברה: אנחנו לגמרי חושבים שמגיע לרוכבות ישראל יום משלהן, למרות שאנחנו מקבלים אותן בזרועות פתוחות במשך כל השנה.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

4k0iJ5KCX0DaDTEDcYcSP8CH-090-oddballs-1967-vespa-piaggio-1550770504

נוסטלגיה: פיאג'ו סי

הפיאג'ו סי היה טוסטוס או טילון או אופניים עם מנוע עזר אופייני בשנות ה-80 ו-90 המוקדמות, שהגיע גם עם פדלים, והיה פופולרי על כבישי ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO