דף הבית / טיולים / גלריה: יום הרוכבת IFRD 2016
image011

גלריה: יום הרוכבת IFRD 2016

ורוד. הרבה ורוד היה ביום הרוכבת 2016. ועם הוורוד באו הרבה רוכבות. IFRD 2016

צילום: אביעד אברהמי

להיות רוכבת אופנוע בישראל זה קצת יותר קשה מלהיות רוכב זכר. מעבר לקשיים שכולנו מתמודדים איתם באופן יומיומי – עלויות מטורפות, ביטוחים, הכביש הציבורי הלא סלחן וכו', רוכבות נאלצות להתמודד עם קשיים נוספים ועם הרמות גבה לא מעטות מצד החברה, שלא תמיד רואה בטבעיות נשים על דו-גלגלי.

אז כדי להראות את הכוח הנשי שלהן, הרוכבות סידרו לעצמן יום משלהן – יום הרוכבת הבינלאומי. הוא מתקיים זו השנה החמישית ברציפות בישראל, במקביל לפעם העשירית בעולם, והפעם הגיעו כמעט 100 רוכבות ליום המיוחד הזה בשבת האחרונה.

כל כך יפות שבא לבכות!
כל כך יפות שבא לבכות!

היום התחיל במפגש באם הדרך שבמחלף ינאי, המשיך ברכיבה משותפת לצומת מחנה 80 למפגש עם הצפוניות, ומשם לטיול בכבישי השרון עד לפארק רעננה – שם נערך הפנינג גדול שכלל מוזיקה וריקודים, דוכנים של יבואנים ופרסים יקרי ערך ל-11 מאושרות. אפילו הדיג'יי הייתה דיג'יי-ית.

יום הרוכבת עבר עם הרבה אנרגיות נשיות חיוביות, ולמעט רוכב אחד שהתרסק בווילי אל תוך מכונית נוסעת ופירק את ה-MT-09 שלו, לא נרשמו אירועים מיוחדים אלא רק שפע של חיוכים והרבה מאוד ורוד.

אנחנו חושבים שלגמרי מגיע להן יום משלהן, אפילו שאנחנו מקבלים אותן בזרועות פתוחות במשך כל השנה.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Honda-Trackday-Motorcity-041

גלריה: יום הדרכה לרוכבי הונדה במסלול מוטורסיטי

ימי הדרכה על מסלול מרוצים הם חוויה מלמדת ומהנה, עכשיו גם הונדה מציעה ללקוחותיה לקחת בהם חלק; השתתפנו ביום רכיבה של הונדה במוטורסיטי שדה-תימן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO