דף הבית / מגזין / גלריה: ימי רכיבה למפוני עוטף עזה והצפון
Champ-factory-war-time-21

גלריה: ימי רכיבה למפוני עוטף עזה והצפון

יוזמה יפהפייה לימי המלחמה: מסלול צ'אמפ פקטורי בשיתוף ד.ל.ב מוטוספורט, מטרו מוטור ומתנדבים רבים מקיים ימי רכיבת שטח ומוטוקרוס לילדים מפוני עוטף עזה וצפון הארץ

מסלול צ'אמפ פקטורי, בשיתוף ובתמיכה של התאחדות הספורט המוטורי, ד.ל.ב מוטורספורט ומטרו מוטור ובסיוע של מתנדבים רבים, מקיים כבר שני סופי שבוע ימי מסלול פתוחים לילדים ולמשפחות אשר פונו מבתיהם מיישובי עוטף עזה וצפון הארץ בעקבות המלחמה; כ-300 משתתפים הגיעו לסדרת האירועים, ובסופי השבוע הקרובים צפויים להגיע עוד מאות נוספים.

היוזמה הזו מכובדת ויפהפייה, והיא מאפשרת לילדי עוטף עזה וצפון הארץ, אשר פונו מבתיהם בימי המלחמה, כמה שעות של ניתוק מהמציאות הקשה לאסקפיזם בדמות רכיבת שטח ומוטוקרוס. היוזמה היא של זיו כרמי, הבעלים של סוכנות ומסלול צ'אמפ פקטורי בפרדס חנה על כל עובדי המקום, ואליה הצטרפו התאחדות הספורט המוטורי, ד.ל.ב מוטוספורט, יבואנית אופנועי ק.ט.מ לישראל, מטרו מוטור, יבואנית בטא, ימאהה וקוואסאקי, וכן מתנדבים רבים כמו שחר עמרמי, מנהל תחום השטח בעופר-אבניר, טדי הרוש, מנהל קבוצת הפייסבוק 'זולו', משה רודרמן, אוהד יבין מק.ט.מ ישראל,  ועוד רבים וטובים.

פעילות למען תושבי עוטף עזה וצפון הארץ, וגם לכלל הרוכבים
פעילות למען תושבי עוטף עזה וצפון הארץ, וגם לכלל הרוכבים

במסגרת המיזם, מסלול האימונים של צ'אמפ פקטורי נפתח מדי סוף שבוע, ומאפשר למשפחות שפונו מבתיהם בגלל המלחמה להגיע וליהנות מרכיבת שטח ומוטוקרוס על המסלול המרכזי ועל מסלול קטן לילדים שנמצא במתחם. לרשות המשפחות עומדים אופנועים בכל הגדלים – מאופנועים קטנים לילדים בני 5 ועד אופנועי הדגמה של ק.ט.מ ששייכים לצ'אמפ פקטורי ולק.ט.מ ואופנועי מוטוקרוס של ימאהה וקוואסאקי השייכים למטרו מוטור. בנוסף, במסגרת המיזם נאסף ציוד רכיבה רב – לילדים ולמבוגרים – שמשמש את המשפחות לרכיבה. פרט לאופנועים ולציוד יש גם מדריכים אשר מלמדים את הילדים לרכוב על אופנוע במסלול הקטן ומלווים אותם בצעדיהם הראשונים.

פרט לתושבים המפונים, המסלול פתוח גם לשאר רוכבי ישראל שמוזמנים לרכוב במסלול ללא תשלום בהרשמה מוקדמת בצ'אמפ פקטורי. היבואניות דואגות לכיבוד במהלך היום, לשתייה, ואפילו לדוכן נקניקיות ולמערכת הגברה ומוזיקה. הפנינג אמיתי, שכולו נעשה בהתנדבות וללא תשלום מצד אף אחד מהמשתתפים.

המיזם היפהפה הוא התרומה של הספורט המוטורי הישראלי להרמת המורל הישראלי בזמן המלחמה. הוא התקיים בשני סופי השבוע האחרונים, ופרט לרוכבים הוותיקים השתתפו בו עד כה כמעט 300 איש ממפוני עוטף עזה וצפון הארץ בחמישה ימי רכיבה.

המיזם המבורך יימשך גם בסופי השבוע הקרובים, בימים שישי ושבת (השבוע גם ברביעי) – כאמור ללא תשלום. ההרשמה במשרדי צ'אמפ פקטורי בטלפון 077-363-0222.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

קאגיבה W4

נוסטלגיה: קאג'יבה W4 – קרוס איטלקי

ה-W4 של קאג'יבה היה קרוס נוסף שביקר בישראל במהלך שנות ה-90 ולא השאיר הרבה חותם על תחום ה-50 סמ"ק למרות מראה וממדים של אופנוע גדול

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן