דף הבית / מגזין / גלריה: פול טארס בישראל
Poll-Tarres-R4R-022

גלריה: פול טארס בישראל

רוכב האקסטרים-אנדורו הספרדי פול טארס ביקר בישראל לסדרת הדרכות לילדים, לרוכבי אנדורו ולרוכבי אדוונצ'ר; גלריית תמונות

למרות הקורונה, רוכב האנדורו והאקסטרים-אנדורו פול טארס קיים בחודש שעבר ביקור של שבוע בישראל, במהלכו העביר ימי הדרכות לילדים, לרוכבי אנדורו ולרוכבי אדוונצ'ר – בהפקה מושקעת של Riders for Riders.

פול טארס
פול טארס

פול טארס הספרדי התפרסם לאחרונה בעיקר זכות סרטוני האקסטרים עם הימאהה טנרה 700, שאותו הוא לקח הרבה מעבר לקצה. המפורסם שביניהם – כאן בקישור. בחודש שעבר קיים טארס ביקור של שבוע בישראל בהפקה של חבורת Riders for Rifers, כשבמהלך השבוע קיים טארס סדרת הדרכות במדבר. החל מהדרכות אנדורו לילדים, יחד עם סוף סלע הישראלי, דרך הדרכות אקסטרים-אנדורו לבוגרים, ועד הדרכות אדוונצ'ר – שבהן הו רכב על ימאהה טנרה 700 של מטרו מוטור. הגעתו של טארס לישראל וסדרת ההדרכות נעשו בהתאם להנחיות משרד הבריאות, עם האישורים המתאימים, ובחסות של התאחדות הספורט המוטורי – כלומר באופן חוקי לחלוטין גם לילדים ולכלים אפורים. לצורך כך הוצא לטארס רישיון נהיגה ספורטיבית ישראלי מטעם הרשות לנהיגה ספורטיבית.

טארס, מעבר להיותו אדם נחמד וחברותי מאוד, נטול גינונים או תקינות פוליטית, הוא גם רוכב מוכשר במיוחד השולט שליטה מוחלטת באופנועי אנדורו. אבל ההלם הגדול היה לראות בעיניים את ביצועיו על הימאהה טנרה 700 המקורי לחלוטין. כזכור, מדובר באופנוע אדוונצ'ר בנפח 700 סמ"ק השוקל כ-200 ק"ג, ולא בצרצר אנדורו השוקל חצי מכך. טארס עלה, ירד, קפץ, ובעיקר טיפס עם הטנרה אלמנטים שחלק גדול מן הרוכבים לא העזו לנסות גם עם אופנועי אנדורו מקצועיים. כך או כך, המשתתפים כולם יצאו עם כלים לרכיבה טובה יותר, ואף נהנו מחוויית רכיבה לצידו של רוכב בקנה מידה שכזה.

ההגעה של טארס לישראל התאפשרה בעזרת חסויות של ד.ל.ב מוטוספורט יבואני ק.ט.מ, של סופר יוחננוף, ובשיתוף פעולה עם חנות האביזרים מוטוליין, שאף תורמת פרסים רבים למשתתפים – כמו 200 ש"ח בחזרה לכל משתתף לקניות בחנות.

מ-Riders for Riders נמסר שכבר בחודש הבא (פברואר) צפויים להגיע ארצה אלוף האנדורו-GP סטיב הולוקומב הרוכב על בטא, ורוכב האקסטרים-אנדורו מישל בוסי הרוכב על ק.ט.מ. בחודשים שלאחר מכן צפויים להגיע ארצה גם ג'וני ווקר, מריו רומן, סנדרה גומז, טים קולמן וכריס בירץ'.

צפו בגלריית התמונות של אלי שמר ועמרי גוטמן:

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 43, רוכב על אופנועים 27 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Romaniacs-2020-006

סבב איטלקי חדש באליפות ההארד אנדורו

לאליפות ההארד אנדורו של 2021 מצטרף סבב איטלקי חדש, אשר בין מארגניו נמצא אנג'לו גמבינו - אנדורו-בלוגר איטלקי שביקר אצלנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO