דף הבית / מגזין / גלריה: קורס MRA בשדה תימן לבעלי ימאהה וקוואסאקי
Metro-MRA-Motorcity-026

גלריה: קורס MRA בשדה תימן לבעלי ימאהה וקוואסאקי

מטרו מוטור קיימה בחמישי האחרון קורס רכיבה ראשון במסלול מוטורסיטי שבשדה תימן; כ-50 רוכבים טעמו לראשונה רכיבת מסלול

צילום: רונן טופלברג

קורסי ה-MRA (ר"ת Metro Riding Academy) מתקיימים באופן תדיר בשנים האחרונות, ומאפשרים לרוכבים רבים להשתתף בקורס רכיבה – גם אם בסיסי מאוד – בעלות סמלית של 85 ש"ח, כשחלק מהרוכבים ממשיכים הלאה לקורסים מלאים.

ביום חמישי האחרון קיימה מטרו, בשיתוף חברת הדרכות הרכיבה פרוריידינג, קורס רכיבה במסלול מוטורסיטי בשדה תימן. הקורס התקיים בשעות אחר הצהריים, והשתתפו בו יותר מ-50 רוכבים, אשר לרובם המוחלט הייתה זו הפעם הראשונה על מסלול מרוצים.

מתכוננים לעלות למסלול - בפעם הראשונה
מתכוננים לעלות למסלול – בפעם הראשונה

הרוכבים נחלקו ל-2 קבוצות – עד 400 סמ"ק ומעל 400 סמ"ק – ובמשך כשעתיים עלו הקבוצות ל-5 מקצי רכיבה כל אחת, בתחילה מאחורי מדריך שהראה את הקו וקבע את הקצב, ולאחר מכן ברכיבה חופשית על המסלול.

העניין הגדול בקורס הזה, לטעמנו, הוא הכמות הגדולה של הרוכבים שקיבלו את ההזדמנות לעלות למסלול בגודל מלא בפעם הראשונה, בבקרה צמודה, ועם רוכבים נוספים שנמצאים באותו המצב. השיפור ביכולות הרכיבה בלט תוך זמן קצר מאוד, וכמות החיוכים של הרוכבים בסיום השעתיים של הרכיבה מעידים על כך יותר מכל, כמו גם על ההנאה הרבה של רכיבת מסלול – בטח בפעם הראשונה.

אנחנו כמובן בעד יוזמות שכאלו למען הרוכבים, שמשפרות את בטיחות הרוכבים בצורה ישירה, ואפילו לקחנו חלק ביום המסלול עם הימאהה YZF-R3 שבנינו למסלול.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

2019_YAM_XTZ700_EU_PRESSTEST_MBL2_STA_005

ימאהה טנרה: היסטוריה של שם מיתולוגי

לכבוד הטנרה 700 החדש שמושק בימים אלו - מסע של 36 שנה מאחורי השם המיתולוגי שמביא את רוח המדבר לדגמי ימאהה השונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO