דף הבית / טיולים / גלריה: Honda Desert Moon – ירח מלא במדבר
Honda-Desert-Moon-2019-059

גלריה: Honda Desert Moon – ירח מלא במדבר

הטיול השנתי של הונדה היה הפעם לבקעת הירדן ומדבר יהודה בירח מלא, עם הפקה מוקפדת והמון לקוחות מחויכים

צילום: רונן טופלברג

הטיול השנתי ללקוחות הונדה כבר הפך למסורת במאיר, יבואני הונדה לישראל. בכל פעם הקונספט משתנה, והפעם הטיול היה בקונספט Honda Desert Moon – טיול למדבר בליל ירח מלא.

שיירה של הונדות - בדרך לירח המלא במדבר
שיירה של הונדות – בדרך לירח המלא במדבר

הטיול לא באמת התקייםבלילה, אלא רק נכנס אל החושך – כאמור בליל ירח מלא של ספטמבר. בשבת בצהריים נפגשו כמעט 150 רוכבים על אופנועיהם – חלקם עם מורכבת – ביד לשריון בלטרון. לזה תוסיפו כ-15 אנשי צוות רכובים של הונדה ששימשו כמרשלים, ותקבלו מחזה יפה של יותר מ-150 אופנועי הונדה ששטפו את הכביש.

על המסלול היה אחראי צביקה כהן, כשמלטרון יצאה הקבוצה למודיעין דרך כביש 3, משם ל-443, למשם דרך מחסום חיזמה וענתות אל דרך אלון והישוב רימונים שצופה אל מדבר יהודה וצפון ים המלח. ברימונים הייתה ההפסקה הראשונה, ובה נהנו הרוכבים ממנת ביניים. בכלל, טיולי המועדון הללו אם טיולים למיטיבי לסת, וגם הטיול הזה לא היה יוצא דופן.

מרימונים המשיכו הרוכבים על דרך אלון, וירדו לכפר עוג'ה בבקעת הירדן דרך כביש מפותל וטכני. בבקעת הירדן המסלול נכנס לכבישי שירות יפהפיים באור דמדומים של סוף יום, כפי שתוכלו לראות בגלריה המצורפת. עצירה נוספת התקיימה באתר הטבילה קסר אל-יהוד, ומשם בהמשך דרך השירות לכביש 90 – עד מצוקי דרגות, שם חיכו לרוכבים הירח המלא ומאהל בדואי עם ארוחה מלאה בכל טוב.

Honda-Desert-Moon-2019-039

גם אנחנו השתתפנו הפעם בטיול של הונדה, כשהאופנוע שבחרנו היה ה-CB500X החדש – בדור השלישי שלו. מבחן דרכים מלא תוכלו לקרוא כאן באתר בקרוב.

אנחנו כמובן בעד כל יוזמה כזו של יבואנים, שמיטיבה עם רוכבי המותג ואף מעלה אצלם את גאוות היחידה. ממה שראינו וספגנו, זה בהחלט כך בהונדה.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Yamaha XT500 79 2

נוסטלגיה: ימאהה XT500 – הזה שניצח את הדקאר

ה-XT500 המקורי משנת 1976 נחשב לאחד האופנועים החשובים ביותר של ימאהה, נמכר בהמוניו ואף ניצח את ראלי פריז דקאר האימתני

תגובה אחת

  1. Avatar

    יש מצב להעביר לממונים שיעשו גם לא בשבת ומשהו כשר ?
    לטובת חלק מהרוכבים לפחות..

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן