דף הבית / חדשות / גם הדו-פעימתיים של הוסקוורנה יקבלו מערכת הזרקה השנה
22387_TE-300-2017-Studio

גם הדו-פעימתיים של הוסקוורנה יקבלו מערכת הזרקה השנה

ה-TE250 וה-TE300, אופנועי האנדורו הדו-פעימתיים של הוסוקורנה, יקבלו השנה מערכת הזרקת דלק - כמו בק.ט.מ

הידיעה הזו הייתה צפויה, אבל עכשיו היא מגיעה באופן רשמי: הוסקוורנה תציג בקרוב את צמד אופנועי האנדורו הדו-פעימתיים שלה – ה-TE250 וה-TE300 – עם מערכת הזרקת דלק כדגמי 2018.

היא הייתה צפויה משום שאופנועי האנדורו של הוסקוורנה יושבים על הפלטפורמה והטכנולוגיה של אופנועי האנדורו מבית חברת האם – ק.ט.מ, וזו האחרונה הודיעה זה מכבר שבמאי הקרוב יושקו ה-250EXC TPI וה-300EXC TPI. חודש לאחר מכן, כמו שקורה באופן מסורתי, יוצגו דגמי האנדורו של הוסקוורנה ל-2018, וכאמור הם ישתמשו באותה הטכנולוגיה.

המעבר להזרקת דלק במנועי ה-2 פעימות נובע מתקנות זיהום האוויר יורו 4, שהולכות וסוגרות על מנועי האופנועים ומאלצות את היצרנים למצוא פתרונות יצירתיים כדי לעמוד בתקנות המחמירות. בק.ט.מ פיתחו כבר לפני מספר שנים מערכת הזרקת דלק למנועים הדו-פעימתיים שלהם בשיתוף עם חברת מיקוני היפנית, אולם המתינו איתה עד שתקנות זיהום האוויר תאלצנה אותם להשתמש בהן, ועכשיו זה הזמן.

ה-TE250 וה-TE300 של הוסקוורנה ייקראו מעתה TE250i ו-TE300i. הם ייחשפו בסוף חודש מאי 2017, ההשקה העולמית תתקיים כשבועיים לאחר מכן, ותחילת הייצור מתוכננת לחודש יוני כך שבקיץ הקרוב הם גם יגיעו ארצה. מחירים טרם פורסמו.

 

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 43, רוכב על אופנועים 27 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Erzberg-2017-065

וידאו: ארצברג רודיאו – המרוץ הקשה ביותר

הארצברג רודיאו בוטל בשנתיים האחרונות בגלל מגיפת הקורונה; מי שמתגעגע יכול לצפות בסרטון שסוקר את הקטעים הקשים והמאתגרים במסלול שבמחצבת אייזנרץ שבאוסטריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO