דף הבית / חדשות / דאנלופ נוסף נהרג בהתרסקות במרוץ כביש
dunlop-1

דאנלופ נוסף נהרג בהתרסקות במרוץ כביש

וויליאם דאנלופ, נצר נוסף למשפחת דאנלופ המהוללת, נהרג אתמול במהלך מקצה אימון של מרוץ הכביש Skerries 100 באירלנד

רוכב המרוצים הבריטי וויליאם דאנלופ (32) נהרג אתמול במקצה אימון לקראת מרוץ הרחובות Skerries 100 באירלנד. דאנלופ התרסק על-גבי הימאהה YZF-R1 שלו, נפגע קשה, ומת זמן קצר לאחר מכן.

וויליאם דאנלופ בעת מרוץ כביש
וויליאם דאנלופ בעת מרוץ כביש

הסיפור של וויליאם דאנלופ מעניין למדי, שכן הוא נצר למשפחת דאנלופ המפורסמת שמתחרה כמעט כולה במרוצי רחובות כמו האי-מאן והנורת' ווסט 200. אביו, רוברט דאנלופ, נהרג בהתרסקות במרוץ הנורת' ווסט 200 בשנת 2008, ואילו דודו ג'ואי דאנלופ, שמחזיק בשיא הניצחונות ב-TT של האי מאן – 26 ניצחונות, נהרג בהתרסקות במרוץ באסטוניה בשנת 2000. אחיו של וויליאם, מייקל דאנלופ, מחזיק ב-18 ניצחונות באי מאן.

דאנלופ מתחרה גם הוא בכל שנה ב-TT של האי מאן, אולם השנה הוא נאלץ לוותר על המרוץ כדי להיות עם זוגתו, ג'ייני, שנמצאת בהריון מתקדם. לשניים ילד נוסף.

וויליאם דאנלופ החל להתחרות בשנת 2000, ובאמתחתו 108 ניצחונות במרוצי כביש כאלה ואחרים – מהם 15 במסלול הסקריז 100 שבו נהרג אתמול, 4 ניצחונות בנורת' ווסט 200 – המרוץ שבו נהרג אביו רוברט, וניצחון בסופרבייק. הוא גם ניסה את מזלו בסופרספורט עם טריומף ב-2012, וכן במרוצי 125 ו-250 סמ"ק ב-2009.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

החובשת הראשונה במדא על אופנוע כבד - צילום אלירן אביטל 27.5.19 (3)

החובשת הראשונה בישראל על אופנוע גדול

ראומה מדינה עמית, חובשת במד"א מזה 4 שנים, קיבלה לאחרונה סוזוקי ויסטרום 650 מזווד להצלת חיים; החובשת הראשונה במד"א על אופנוע

תגובה אחת

  1. אני חושב שאפשר למצוא כותרת מעט יותר מכבדת. דווקא בגלל שוויליאם הוא "דאנלופ נוסף"..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO