דף הבית / חדשות / דוקאטי: בקרוב דיאבל V4 – תמונות ריגול
Ducati-Diavel-V4-Spy (4)

דוקאטי: בקרוב דיאבל V4 – תמונות ריגול

תמונות 'ריגול' חושפות גרסה חדשה לגמרי של הדוקאטי דיאבל, שזונח את מנוע ה-V2 הוותיק לטובת ה-V4 המודרני; שימו לב לדוד הפליטה

תמונות 'ריגול' חושפות גרסה חדשה לגמרי של הדוקאטי דיאבל עם מנוע V4 שככל הנראה יגיע מהמולטיסטראדה V4.

תמונות 'ריגול' שמתפרסמות באתר motorradonline מראות דור חדש לגמרי של הדוקאטי דיאבל, שבראש ובראשונה זונח את מנוע הטסטהסטרטה L2 בנפח 1,262 סמ"ק ומחליף אותו במנוע ה-V4 גרנטוריזמו. הנפח עומד על 1,158 סמ"ק, ובמולטיסטראדה V4, שם הכרנו אותו, הוא מפיק 170 כ"ס ב-10,500 סל"ד ו-12.7 קג"מ ב-8,750 סל"ד. סביר להניח שבדיאבל החדש הוא ישחרר פחות סוסים בהספק הסופי לטובת יותר מומנט בסל"ד נמוך.

כך ייראה הדוקאטי דיאבל V4 שייחשף בקרוב
כך ייראה הדוקאטי דיאבל V4 שייחשף בקרוב

עוד ניתן לראות בתמונות שלדה חדשה לגמרי, שאמורה לשאת את המנוע החדש. צפויים שינויים ושדרוגים גם במערכת המתלים. האלקטרוניקה, כנהוג בדוקאטים המודרניים, תציע את כל מה שניתן לחבר, שזה כמובן חיישן IMU למדידת אינרציה ב-6 צירים עם ABS להטיה, בקרת ווילי, בקרת אחיזה – כולל להטיה, פנסי LED היקפיים ומסך TFT גדול וחדש. הגיוני להניח שגם תגיע בהמשך גרסה עם ה-DSS – מערכת המתלים החשמלית הסמי-אקטיבית של דוקאטי – סקייהוק.

ניתן לראות שיש זרוע אחורית חד-צידית, והדבר האחרון שנפנה אתכם אליו הוא דוד הפליטה המרובע בצד ימין. לא חושבים שמישהו יפספס את זה.

הדיאבל V4 ככל הנראה יוצג בתקופה הקרובה כחלק משבעת האופנועים החדשים שיוצגו בקרוב (והתחילו עם הסטריטפייטר V4 למבורגיני). נמשיך לעקוב ולעדכן.

מנוע ה-V4 מהמולטיסטראדה V4
מנוע ה-V4 מהמולטיסטראדה V4
שימו לב לדוד הפליטה
שימו לב לדוד הפליטה

Ducati-Diavel-V4-Spy (7)

Ducati-Diavel-V4-Spy (5)

 

Ducati-Diavel-V4-Spy (8)

Ducati-Diavel-V4-Spy (6)

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן