דף הבית / חדשות / דוקאטי: הפניגאלה V4 S מקבל גרסת אלופים מיוחדת
PanigaleV4_2022_WorldChampion_Replica _01__UC469887_High

דוקאטי: הפניגאלה V4 S מקבל גרסת אלופים מיוחדת

בדוקאטי מציגים שתי גרסאות אלופים מיוחדות של הפניגאלה V4 S לכבוד הזכייה הכפולה באליפות ה-MotoGP ובאליפות הסופרבייק העולמית בעונת 2022

בעונת 2022 דוקאטי זכו לראשונה בשתי אליפויות המסלול הנחשבות ביותר: MotoGP עם פרנצ'סקו 'פאקו' באגניה ואליפות הסופרבייק העולמית עם אלוורו באוטיסטה. לציון האירוע המיוחד מציגים בדוקאטי גרסה מיוחדת של הפניגאלה V4 S עבור כל אחד מהרוכבים.

עונת 2022 הייתה מיוחדת עבור היצרנית האיטלקית הגאה, וציינה זכייה שנייה באליפות הרוכבים בקטגוריית ה-MotoGP (אחרי קייסי סטונר בעונת 2007) וזכייה מספר 15 ב-WSBK – אליפות הסופרבייק העולמית. באירוע מיוחד שנקרא 'Campioni in Piazza2' העניקו בדוקאטי בונוס כספי מיוחד של 1,100 אירו לכל אחד מעובדי דוקאטי, וגם הציגו שתי גרסאות מיוחדות בשם '2022 World Champion Replica' לפניגאלה V4 S עבור כל אחד מהרוכבים הזוכים.

גרסאות באגניה ובאוטיסטה יגיעו עם חתימה מיוחדת של כל אחד מהרוכבים על גבי מיכל הדלק. בנוסף הן יקבלו אביזרים מגרסת ה-V4 R שכוללים מצמד יבש מסוג STM-EVO SBK, מפלט אקרפוביץ' עם רישוי כביש (קל ב-2 ק"ג מהמקורי), בלמים משודרגים, רגליות של ריזומה ומשקף שונה. בנוסף, הזרוע האחורית מקבלת כיסוי מיוחד להגנה, ומתווספים חלקי קרבון וטיטניום לאופנוע. כל אחד מרפליקת הרוכבים תיוצר ב-260 יחידות, כשמספר זה בא לציין את שנת '26 (1926) – השנה שבה התחילו לייצר אופנועים בדוקאטי. המחיר באירופה עומד על 63,250 אירו.

באירוע הושק גם סרט קצר בשם 'Nuvola Rossa: Bagnaia and Ducati's Perfect Comb1nation', סרט דוקומנטרי שמתאר את שלושת הסבבים האחרונים באליפות ה-MotoGP:

הפניגאלה V4 S ברפליקת באוטיסטה
הפניגאלה V4 S ברפליקת באוטיסטה
הפניגאלה V4 S ברפליקת באגניה
הפניגאלה V4 S ברפליקת באגניה

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן