דף הבית / חדשות / דוקאטי חושפת את אופנוע ה-MotoE החשמלי
Ducati_MotoE_prototype _5__UC357780_Mid

דוקאטי חושפת את אופנוע ה-MotoE החשמלי

דוקאטי תשמש כספקית האופנועים לאליפות העולם לאופנועים חשמליים, ה-MotoE, החל מעונת 2023; כעת מתפרסמות תמונות של דגם הפיתוח החשמלי

דוקאטי תחליף את אנרג'יקה ותספק את האופנועים לאליפות העולם למרוצי אופנועים חשמליים, ה-MotoE, החל מעונת 2023. כעת משחררים בדוקאטי תמונות ראשונות של הדגם החשמלי.

לפני חודשיים פרסמנו את הידיעה כי דוקאטי נבחרה לספק את אופנועי המרוץ החשמליים באליפות ה-MotoE החל מעונת 2023, כאשר עד אז תמשיך אנרג'יקה לעשות זאת. הדגם החדש – שם קוד V21L – החל במבחנים יחד עם רוכבי הפיתוח, כאשר בשלב זה דוקאטי מספקים רק תמונות רשמיות – ללא פרטים טכניים.

דוקאטי V21L
דוקאטי V21L

האליפות החשמלית התחילה ברגל שמאל בעונת 2019 כאשר שריפה בפאדוק כילתה את כל האופנועים של כל הקבוצות, את חלקי החילוף, את המחשבים ואת הציוד של הקבוצות, והלכה למעשה מחקה את כל קטגוריית האופנועים החשמליים באליפות העולם. זה התרחש לאחר שאחת מתחנות ההטענה עלתה באש, ככל הנראה כתוצאה מקצר חשמלי. תחילת העונה נדחתה ולאחר מכן יצאה לדרך, אך לא ניתן לומר שהיא השאירה את חותמה בעולם המרוצים.

דוקאטי אינה שחקנית מרכזית או שחקנית בכלל בתחום ההנעה החשמלית לאופנועים, אך זוהי בהחלט הצהרת כוונות לעתיד, שכן דוקאטי תרכוש ניסיון יקר ערך בתחום, יחד עם המשאבים המשמעותיים שמאחורי החברה, וזה יבוא לידי ביטוי באופנועים החשמליים שישווקו לצרכן הסופי החל משנת 2025 לערך.

קרוב לוודאי שבדוקאטי ישחררו פרטים נוספים בקרוב, ונמשיך כמובן לעדכן.

Ducati_MotoE_prototype _3__UC357778_Mid

Ducati_MotoE_prototype _6__UC357782_Mid

Ducati_MotoE_prototype _2__UC357777_Mid

Ducati_MotoE_prototype _4__UC357779_Mid

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Yamaha XT500 79 2

נוסטלגיה: ימאהה XT500 – הזה שניצח את הדקאר

ה-XT500 המקורי משנת 1976 נחשב לאחד האופנועים החשובים ביותר של ימאהה, נמכר בהמוניו ואף ניצח את ראלי פריז דקאר האימתני

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן