דף הבית / חדשות / דוקאטי מונסטר: דגם חדש ל-2021
Ducati-Monster-2021-01

דוקאטי מונסטר: דגם חדש ל-2021

דוקאטי 821 חדש יוצג בקרוב עם שלדת אלומיניום חדשה וקלה שתחליף את שלדת מסבך משולשי הפלדה המוכרת, ועם עיצוב מחודש ששומר על קווי המתאר המוכרים של המונסטר

דוקאטי יציגו מונסטר 821 חדש בחודשים הקרובים, וכעת ברור שהוא כבר לא יגיע עם שלדת מסבך משולשי פלדה הכה-מזוהה עם הדגם.

לפני כחודשיים פרסמנו תמונות 'ריגול' של דוקאטי מונסטר חדש, וכעת מתפרסמים תרשימי אילוסטרציה אשר חושפים את הדור החדש של המונסטר האייקוני, שיאבד את אחד מסימני ההיכר שלו – שלדת מסבך משולשי פלדה. הדגם הראשון שיוצג יהיה ככל הנראה ה-821, שהוצג בסוף 2017.

השלדה כבר לא תהיה בתצורת מסבך משולשי פלדה הכה מזוהה עם הדגם, אלא מאלומיניום קל משקל שנועד לחדד את ההתנהגות ולהציב את המונסטר בעמדת קרב מול הק.ט.מ 890 דיוק R החדש. מעבר לכך אנחנו עדיין לא יודעים פרטים על המנוע והמכלולים, אם כי נוכל להניח שהוא יגיע עם הדור האחרון של מערכות האלקטרוניקה.

משפחת המונסטר האייקונית של דוקאטי כבר חגגה את שנתה ה-30, והמונסטר הוא עדיין הלחם והחמאה של דוקאטי. האופנוע, פרי יצירתו של המעצב מיגל גלוצי האייקוני לא פחות, עבר כמה דורות ברבות השנים. זה התחיל עם אופנוע פשוט עם מנוע מקורר אוויר שנלקח מהפנטה, עבר דרך גרסאות נפח או אבזור שונות, כולל דרך גרסאות ספורטיביות (מונסטר 1000 S4R למשל), אבל תמיד נשמרו קווי העיצוב האלמותיים, תנוחת הרכיבה המיוחדת עם רכינה קדימה על כידון רחב, והתחושה הכל כך מיוחדת של לרכוב על מונסטר.

Ducati-Monster-2021-02

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן