דף הבית / חדשות / דוקאטי: סקרמבלר דארק חשוף וזול ל-2020
Ducati-Scrambler-Dark-010

דוקאטי: סקרמבלר דארק חשוף וזול ל-2020

בדוקאטי מוסיפים גרסת כניסה חדשה לליין דגמי הסקרמבלר שלהם - האייקון דארק ה'נקי' והזול יותר

בדוקאטי מוסיפים לליין דגמי הסקרמבלר 800 גרסת כניסה מוזלת בשם אייקון דארק (Icon Dark) – נקייה וזולה יותר.

דוקאטי סקרמבלר אייקון דארק - 'נקי' וזול יותר
דוקאטי סקרמבלר אייקון דארק – 'נקי' וזול יותר

בשנה שעברה בדוקאטי ביצעו מתיחת פנים ראשונה לסקרמבלר 800 אייקון – רב המכר של סדרת הסקרמבלרים. רוב השינויים הם עדכונים קוסמטיים יחד עם תוספות אלקטרוניקה כמו ABS להטיה. הסקרמבלר הוצע בצבעים בולטים ועליזים.

על-מנת להוזיל עוד יותר את הדגם הזול ביותר בהיצע ה-800 שלהם, לקחו מהסקרמבלר את הצבעים והשאירו שחור וקצת לבן. שאר המכלולים והאלקטרוניקה נשארו זהים – כולל ה-ABS להטיה. המנוע מקורר אוויר / שמן בנפח 803 סמ"ק עם 2 שסתומים לצילינדר, מספק 75 כ"ס צנועים. גרסאות 'דארק' זולות יותר לאופנועי הכניסה של דוקאטי היו נפוצות בעבר, וזכור במיוחד המונסטר 620 'דארק' שגם נמכר בארץ.

שאר השינויים מקבילים לעדכון האחרון של האייקון עם עדכון העיצוב שמתחיל במיכל הדלק, אם כי לוחיות הצד מאלומיניום ירדו בדארק. בנוסף, מושב נמוך יותר עם תפירה חלקית בבד אפור. הפנס הראשי קיבל עיצוב חדש בצורת איקס וציפוי כרום שנותן תחושה סקרמבלרית מיוחדת. גם פה נמצא פנס LED  – כולל תאורת יום. מנוע ה-L-טווין מקורר האוויר צבוע שחור ונוסף לו מגן אגזוז חדש, ויש גם מנופים חדשים, רגליות וחישוקים חדשים.

לסקרמבלר לוח שעונים LCD הכולל בורר הילוכים, מצב כמות דלק ומערכת המולטימדיה של דוקאטי עם קישורית בלוטות'. גם כאן תהיה מערכת ה-ABS להטיה הכל-כך חשובה.

גרסת האייקון נמכרת בישראל בסביבות ה-65 אלף ש"ח, וגרסת הדארק צפויה לעלות פחות מ-60 אלף ש"ח. האופנוע יגיע ארצה כבר בחודש הקרוב.

Ducati-Scrambler-Dark-001

Ducati-Scrambler-Dark-009

Ducati-Scrambler-Dark-011

Ducati-Scrambler-Dark-007

Ducati-Scrambler-Dark-008

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן