דף הבית / חדשות / דוקאטי: תמונות ופרטים על המולטיסטראדה V4 פייקס פיק
MS-V4-Pikes-Peak-01

דוקאטי: תמונות ופרטים על המולטיסטראדה V4 פייקס פיק

גרסת הפייקס פיק של הדוקאטי מולטיסטראדה V4 תוצג רשמית בעוד חודש, אך כבר כעת יש פרטים חדשים וגם תמונות

בדוקאטי יציגו בסוף חודש אוקטובר גרסת פייקס פיק שתצטרף למשפחת דגמי המולטיסטראדה V4, עם גלגלים במידות ספורטיביות, מערכת מתלים קרבית לכביש ושיפורים נוספים. 

הדוקאטי מולטיסטראדה V4 פייקס פיק צפוי להיחשף ב-28 באוקטובר במסגרת סדרת חשיפת הדגמים החדשים של דוקאטי עד לסוף השנה. מגזין MCN רכב על גרסת הקדם-ייצור של הפייקס פיק החדש, ומביא עוד פרטים ותמונות לפני החשיפה הרשמית.

דוקאטי מולטיסטראדה V4 פייקס פיק
דוקאטי מולטיסטראדה V4 פייקס פיק

קטגוריית האופנועים במרוץ הפייקס פיק המפורסם בוטלה סופית לאחרונה לאחר התאונה הטרגית שבה נהרג קארלין דאן על-גבי הדוקאטי סטריטפייטר V4, שהתרסק בפנייה האחרונה במסלול ממש לפני קו הסיום במרוץ של שנת 2019. אך בדוקאטי ממשיכים עם גרסת הפייקס פיק של המולטיסטראדה, שהוצגה לראשונה לאחר הניצחון ב-2018 של דוקאטי עם הדגם יחד עם אותו קארלין דאן.

בעוד הגרסה הרגילה של המולטי מגיעה עם גלגל 19″ מלפנים ו-17″ מאחור – שניהם במידות אדוונצ'ר – דגם הפייקס פיק יגיע עם חישוקי 17″ וצמיגי כביש ספורטיביים. מערכת הבולמים תהיה סמי-אקטיבית של אוהלינס, בניגוד למערכת הסקייהוק של מרזוקי אשר מגיעה בגרסת ה-S, עם מהלך קצר יותר וכיול ספורטיבי. אין פרטים לגבי המנוע (שצפוי לספק מעט יותר הספק) או למשקל (שצפוי להיות קל יותר במעט).

מערכת האלקטרוניקה המכובדת תופיע כמובן כאן, עם חיישן IMU למדידת אינרציה ב-6 צירים, שמאפשר ABS להטיה, בקרת ווילי, בקרת אחיזה והחלקה להטיה, פנסי LED היקפיים ומסך TFT גדול. במקום מצב האנדורו של ניהול המנוע בגרסת האדוונצ'ר יהיה מצב מרוץ או מסלול. צפויה להיות מערכת פליטה חליפית של טרמיניוני, חלקי קרבון, צביעה מיוחדת וככל הנראה זרוע אחורית חד-צידית.

כאמור, הדוקאטי מולטיסטראדה V4 פייקס פיק יוצג בסוף חודש אוקטובר השנה, ואנו נביא כמובן את הפרטים המלאים עם החשיפה.

צפו במבחן הדרכים לדוקאטי מולטיסטראדה V4:

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

900-2

חדש בארץ: גרסאות Black Knight של הווג אדוונצ'ר

צמד האדוונצ'רים של ווג, ה-DS900X וה-525DSX, מגיעים לישראל בגרסת האביר השחור, כשה-525 מקבל גם אבזור נוסף; תוספת המחיר - 1,000 ש"ח

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן