דף הבית / חדשות / דו-גלגלי מאושר לרכוב בנת"צ
image016

דו-גלגלי מאושר לרכוב בנת"צ

כלים דו-גלגליים יורשו לנסוע על נתיבי תחבורה ציבורית ברחבי גוש-דן, ללא אכיפה

כלים דו-גלגליים יורשו לרכוב על נת"צים (נתיבי תחבורה ציבורית) ללא אכיפה משטרתית – כך הודיע היום אגף התנועה של מחוז תל-אביב במשטרת ישראל.

על רקע עבודות הרכבת הקלה בגוש דן והכאוס התחבורתי שיבוא עימה, ועל רקע תחילת האכיפה האלקטרונית והאנושית על הנת"צ בנתיבי איילון לכיוון צפון, הודיעו היום באגף התנועה של מחוז ת"א שלא יאכפו נסיעת דו-גלגלי על נת"צים ברחבי גוש-דן, כל עוד הדו-גלגלי לא מפריע לתנועת התחבורה הציבורית. חשוב לציין כי ההנחיה שלא לאכוף נסיעת דו-גלגלי בנת"צים תקפה לגוש-דן בלבד, וכי עדיין על פי החוק היבש מדובר בעבירה – רק שעבירה זו לא תיאכף מתוקף הנחיה של אגף התנועה.

זוהי בשורה מצוינת לרוכבי דו-גלגלי, במיוחד על רקע עבודות התשתית לרכבת הקלה. בנוסף, היעדר האכיפה לרכב דו-גלגלי בנת"צים עשוי להיות זרז נוסף לנהגי מכוניות פרטיות לעבור לדו-גלגלי.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 40, רוכב על אופנועים 24 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Husqvarna-Enduro-2019-009

הוסקוורנה חושפת את דגמי האנדורו של 2019

גם הוסקוורנה חושפת את דגמי האנדורו של 2019, יומיים אחרי חברת האם ק.ט.מ; השינויים מינוריים וכוללים סט-אפ חדש לבולמים וגרפיקה חדשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO