דף הבית / אנשים / דין גופר זוכה באליפות רומניה בסופרבייק!
gopher

דין גופר זוכה באליפות רומניה בסופרבייק!

מנצח בסבב האחרון לעונה בקטגוריות הסופרספורט והרוקי'ז, וזוכה באליפות הרוקי'ז ומקום שני כללי בסופרספורט

הישג מצוין לדין גופר באליפות רומניה בסופרבייק. הישראלי הצעיר (בן 19 בלבד) מסיים את הסבב האחרון לעונת 2015, שנערך במסלול מוטור פארק רומניה (אדנקטה), במקום הראשון, גם בקטגוריית הרוקי'ז וגם בקטגוריית הסופרספורט (התחרה ב-2 קטגוריות במשך רוב העונה), וקוטף את תואר האליפות בקטגוריית הרוקי'ז, ואת המקום השני הכללי בקטגוריית הסופרספורט.

דין גופר החל את עונת הסופרבייק הרומנית בקטגוריית הרוקי'ז, ובעקבות ההישגים הטובים הוא רכש אופנוע חדש והחל להתחרות גם בקטגוריה היוקרתית יותר – הסופרספורט. למשך כל העונה אימן את גופר ניב חיימי, המדריך הראשי של אופנוען מאומן, ופרט אליו גופר שכר גם מכונאי מקומי שליווה אותו למשך כל הסבבים.

היום כאמור הוא מנצח את שני המקצים בסבב האחרון לעונה, כשאת מקצה הסופרספורט הוא מנצח בפער של כדקה מאלוף הסופרספורט המקומי, כשהוא קובע זמנים מהירים ביותר – מהירים משמעותית משל שאר המתחרים בקטגוריה, וקרובים מאוד לאלו של הרוכבים המהירים בקטגוריית הסופרבייק. בהחלט מכובד, ומעיד על גרף לימוד תלול במיוחד.

פודיום רוקי'ז
פודיום סופרספורט – כבוד!

גופר הגיע למרוץ כשהוא מוביל את טבלת הרוקי'ז, יחד עם רוכב נוסף עם אותן הנקודות. במוקדמות הוא לקח את עמדת הפול בזמן של 1:46.3 דק', כשהרוכב השני עם זמן של 1:51.7 דק'! גופר זינק ראשון וכמובן סיים ראשון, וזאת לאחר שמההקפה הראשונה קיבל סימן להאט. הוא זוכה באליפות הרוקי'ז בפער של 5 נק'.

כשעה לאחר מכן, במרוץ הסופרספורט, גופר זינק מהפול עם 1:46.3 דק', כשהמקום השני, אחד משלושה רוכבים רציניים שהגיעו מחוץ לאליפות, משיג זמן של 1:46.6 דק'. אלוף הסופרספורט המקומי זינק מהמקום החמישי עם 1:50.5 דק'. גם במרוץ הזה גופר הוביל מתחילת המרוץ ועד סופו, כשבשלב מסוים הפער מהמקום השני עמד על 8.5 ש', אך אחרי שהתעייף (כזכור, מרוץ שני שלו לאותו היום), הפעם הצטמצם ל-5.5 ש'. הפער מאלוף הסופרספורט בסיום המרוץ עמד על 57 שניות. פער הנקודות לפני המרוץ היה 23 נקודות לחובתו של גופר, ולאחריו 11 נקודות בלבד, כשגופר מסיים את העונה במקום השני.

פודיום סופרספורט. כבוד!
פודיום רוקי'ז

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Fantic-XE300-02

חדש בארץ: פנטיק XE300 דו-פעימתי

ה-XE300 - אופנוע האנדורו 300 עם המנוע הדו-פעימתי מוזרק הדלק החדש של פנטיק - מגיע לישראל ויושק באירוע חגיגי ביום שישי הקרוב; המחיר: 69 אלף ש"ח

תגובה אחת

  1. Avatar

    כל הכבוד

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן