דף הבית / חדשות / דין גופר מסיים 13 בסופרבייק האירופאי
SnapShot_35

דין גופר מסיים 13 בסופרבייק האירופאי

השתתף במרוץ סופרבייק באוסטריה במסגרת האלפה אדריה וסיים במקום ה-13, אחרי שזינק מהמקום ה-20

דין גופר, הרוכב הישראלי שמתחרה באליפות האלפה אדריה האירופאית, התחרה בסוף השבוע במרוץ סופרבייק אירופאי במסלול רד-בול רינג שבאוסטריה במסגרת סדרת האלפה אדריה. בסבב הסופרבייק הנוכחי לא התקיימה אליפות הסופרסטוק האלפה אדריה שבה גופר מתחרה, ולכן הוא העדיף להתחרות בסופרבייק – מול כלים משופרים בהרבה (בסופרסטוק כמות השיפורים מוגבלת מאוד) – על מנת להכיר את המסלול ולצבור ניסיון.

דין גופר בקטגוריית הסופרבייק במסגרת האלפה אדריה
דין גופר בקטגוריית הסופרבייק במסגרת האלפה אדריה

את יום האימון גופר מסיים במקום ה-29, הלא טוב מבחינתו. למחרת במקצה הדירוג גופר משפר את התוצאה וקובע את הזמן ה-20 בטיבו – מתוך 31 רוכבים, שממקם אותו על המקום ה-20 על הגריד. המסלול באורך של 4.3 ק"מ וכולל 8 פניות בלבד. הוא נחשב מהיר מאוד וקל יחסית לפתרון, אם כי הוא כולל שינויי גובה רבים.

ביום המרוץ (ראשון), גופר זינק היטב, רכב חזק ועקף 7 רוכבים תוך שהוא נצמד לרוכבים נוספים ונלחם על עקיפה. לקראת סיום המרוץ, בפנייה האחרונה על המסלול, 5 רוכבים – ביניהם גופר – החליקו על כתם שמן שהשאיר מנוע מפוצץ של אחד הרוכבים. המרוץ נעצר, ונקבע שהמיקום עד לפני עצירת המרוץ הוא התוצאה הסופית. כך יצא שגופר סיים במקום ה-13 המכובד – כאמור כשהוא בנחיתות בשל האופנוע הכמעט מקורי מול אופנועי סופרבייק משופרים.

הסבב הבא של האלפה אדריה יתקיים בסוף השבוע של ה-28-30.7.17 במסלול פנוניה רינג שבהונגריה. נמשיך לעקוב.

SnapShot_01

SnapShot_30

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

236667

פייקס-פיק: האם הסתיים עידן האופנועים במרוץ?

התאונה הטרגית האחרונה שהתרחשה במרוץ הפייקס-פיק המפורסם, שבה נהרג רוכב דוקאטי קרלין דאן, עלולה לסיים את עידן מרוצי האופנועים על ההר

תגובה אחת

  1. כבוד ויקר! Respect

    תודה על הסיקור :) עוקב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO