דף הבית / חדשות / דקאר 2024: הסרטונים של הקבוצות הגדולות
565066_Benavides K._Red Bull KTM_Dakar_2024_Team Shooting Red Bull KTM Rally 2024

דקאר 2024: הסרטונים של הקבוצות הגדולות

המהדורה ה-46 של ראלי דקאר האייקוני יוצאת לדרך בשבוע הבא עם 14 ימי רכיבה שיכסו כ-8,000 ק"מ; צפו בהכנה, באופנועים וברוכבים של הקבוצות הגדולות

מהדורת 2024 של ראלי דאקר המפורסם תוזנק ביום שישי 5.1.2024 ותסתיים שבועיים לאחר מכן, כאשר השנה מתווסף של מרתון חדש של 48 שעות. 

מהדורת 2024 של ראלי הדקאר חוזרת בפעם ה-46 בכלל ובפעם החמישית בפרט לחולות ולמדבריות של ערב הסעודית. בשנה שעברה ק.ט.מ חזרו לנצח אחרי מספר שנים של אכזבות וכישלונות וציינו ניצחון מספר 19 עם זכייה בשני המקומות הראשונים שהופרד על-ידי פער זעום של 43 שניות בלבד, וזאת אחרי שבועיים של מרוץ. קווין בנאבידס (בתמונה בראש הידיעה) ניצח בפעם השנייה שלו כאשר התמודד גם עם גשמים והצפות משמעותיות. שני סיים בן קבוצתו טובי פרייס.

השנה הרוכבים יכסו מרחק כולל של 7,891 ק"מ, מתוכם 4,727 ק"מ תחרותיים. המרוץ יכלול שלב מרתון חדש אשר יארך יומיים, ובו כל המתחרים יתבקשו לעצור בנקודת העצירה הקרובה אחרי השעה 16:00 מתוך 8 נקודות אפשריות. לרוכבים לא יהיה קשר עם הצוותים הטכניים של הקבוצות, אך הם יורשו לבצע טיפולים באופנועים. הפיזור בין המחנות ינתק בתיאוריה את המתחרים מהיריבים שלהם ויעצים את האקשן והדרמה. בשבע בבוקר שלמחרת הרוכבים יוזנקו על-מנת להשלים את החלק הנותר של קטע המרתון, שאורכו הכולל יהיה 600 ק"מ.

נזכיר שהשנה תתחרה יעל קדשאי הישראלית בדקאר על-גבי גאס גאס RX450F ראלי רפליקה במסגרת קבוצה צרפתית, והיא תהיה האישה הישראלית הראשונה שמשתתפת בראלי דקאר.

כבכל שנה, הקבוצות הגדולות מפיקות סרטונים מושקעים המציגים את רוכבי ואופנועי הקבוצה בהכנות ובאימונים לקראת הזינוק. אספנו עבורכם את כל החשובים, אז תתרווחו ותיהנו מהאקשן שלקראת הדבר האמיתי.

קבוצת רד בול ק.ט.מ:

קבוצת הוסקוורנה: 

קבוצת גאס גאס: 

קבוצת מונסטר הונדה:

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

MX1

בשבת: הסבב השלישי באליפות ישראל במוטוקרוס

הסבב השלישי באליפות ישראל במוטוקרוס יתקיים בשבת הקרובה המסלול צ'אמפ פקטורי בפרדס חנה; ניתן להגיע לצפות; קישור לכרטיסים בפנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן