דף הבית / פרסומי / דרך האפשרויות הבלתי מוגבלות
19MY_Z650_Shot21

דרך האפשרויות הבלתי מוגבלות

יצאנו לבדוק מי הם האנשים שחיים נכון ובחרו בדרך הבלתי מוגבלת שמציעים האופנועים המתאימים לדרגת הרישיון המוגבלת ל- 47 כ"ס

מאת: יעל פלד ינאי

ישנם אנשים שהולכים עם כולם, בוחרים בדרך שאמרו להם ללכת. אנשים מיוחדים בוחרים בחופש ופונים לדרך משלהם. מגלים בעצמם כמה רחוק הם יכולים ללכת והופכים למובילים ולפורצי דרך, אלו האנשים שבחרו בדרך הפחות מתויירת. באנגלית זה נשמע יותר טוב וסבתא שלי הייתה אומרת שביידיש זה נשמע יותר מצחיק… אבל זה נכון.

ישראל 2018, אוסף של אנשים בפקקי תנועה אינסופיים. זיהום אוויר שאינו נגמר ועלויות דלק בלתי נתפסות. ההיגיון אומר לשנות, לא לנהוג עם הזרם ולבחור אחרת ובכל זאת הרוב המוחלט ממשיך כמו כולם ומגביל עצמו לחיים של עמידה אין סופית ומתסכלת. עד שפתאום מפלח את גוש האנשים העומדים, אחד שבחר אחרת – רוח חופשיה ובלתי מוגבלת שרוכבת נגד הזרם.

אז מי הם אותם בלתי מוגבלים? מיהם האנשים שמעזים לבחור בדרך הפחות עמוסה ולא זוחלים עם העדר? יצאתי לבדוק את הקווים לדמותם של המהירים והחופשיים, אלו שבוחרים נכון וסוללים לעצמם את הדרך. בפשטות ניתן לכנותם אנשי ה-A1, האנשים שעשו את זה כמו גדולים ובחרו בכלי רכב דו-גלגלי מוגבל להספק של 47 כ"ס. גם אנשים אשר ברישיונם מצוין כי הם רשאים לרכוב על אופנוע עם מנוע עד נפח 500 סמ"ק ו-54 כ"ס, יכולים לשדרג את רישיונם במשרד הרישוי בחולון או באמצעות הרישוי-קול בטלפון *5678 מכל טלפון סלולרי.

מי הם באמת, הרוכבים היפים שמקשטים לנו את העיר ומורידים מעומס בזכות בחירה האמיצה שלהם. הם אלו שבחרו בדרך המהירה לרישיון שקל לעשות. בחרו בכלי רכב חסכוני וידידותי לסביבה ולסובבים אותם. ברחו מהעומס וחסכו לעצמם שעות של בזבוז ובעצם חסכו גם לנו עוד כמה מכוניות בפקק. אלו הם גיבורי התרבות שאנחנו כמעט ולא מכירים, כי אין להם זמן לעמוד ולא לעשות כלום.

הרומנטיים – הרוכבים אל השקיעה

תמיד כשרואים אותם מתעורר בנו החלום האמריקאי של הדרך האין סופית העוקבת אחרי השמש השוקעת. הם נראים כאילו העולם מחכה להם ואף אחד לא יגיד להם מה לעשות ומתי. הם יושבים להם בנוחות כאילו העולם הוא סרט והם יושבים עם הרגליים שלוחות לפנים על קורסת הטלוויזיה של החיים. מחבקים את העולם בידיים פתוחות המונחות על כידון רחב ומזינים את היצירתיות שלהם בתנועה הזורמת.

אנשי ה-Vulcan S מעוצבים ומוקפדים. מחבקים את החיים ואת מכל הדלק הגדול. רוכבים על אופנוע עם מנוע 650 סמ"ק שני צילינדרים ומתלים ושלדה שמבליטים את הקימורים הייחודיים שלהם. הקרוזר הייחודי מעניק להם חוויית רכיבה נינוחה במיוחד, לצד ריגושים ומבטי קנאה מכל מי שיחלפו על פניו.

לתיאום רכיבת מבחן

המרוצים מהחיים – הנינג'ות של הכביש

מהירים וחסרי פחד, מפלחים את הדרך ותוקפים את הפיתולים. מזכירים לנו שפעם היינו צעירים ויפים יותר. רוכבים על כלים שנראים ונשמעים כאילו עכשיו ירדו ממסלול המרוצים. עטויי שריון ומחופי פלסטיקה מוקפדת החותכת באווירודינמיות את הפקק המתסכל. מכונסים בעצמם ומרוכזים בדרך, עם מבט חודר שרואה את היעד גם כשהוא נמצא אלפי עיקולים לפנים.

אנשי ה-Ninja 650 נראים מהירים גם בעמידה במקום. מלאי אדרנלין ותמיד מוכנים לטרוף את החיים. סוחטים את המצערת עד לטיפה האחרונה ומנצלים את תגובת המנוע המהירה כדי לצאת ראשונים ולהראות לכולם את יחידת התאורה האחורית המעוצבת.

לתיאום רכיבת מבחן

המגוונים – אנשי האשכולות

אנשים מזן אחר שלא מגבילים את עצמם לשום דרך. יושבים זקוף ומשקיפים קדימה כדי לבחור בכל צומת בחיים את הדרך הפנויה. האנשים היפים שתמיד אפשר לסמוך עליהם שיבחרו נכון. טועמים מהכול וטורפים את החיים על אופנוע גבוהה ומרשים שנראה כאילו העולם הגדול קטן עליו. ורסטיליות היא שמם האמצעי ואת המילה מגבלה הם מכירים רק מספרים.

אנשי ה-Versys 650 מכירים את העיר אבל לא מוגבלים אליה. גומעים מרחקים ותמיד נכונים להרכיב איש צוות נוסף להרפתקה משותפת על להיט המכירות העולמי של קוואסאקי. אלו הרוכבים שנהנים מהכול – מנוע גמיש ואמין עם כוח זמין בכל סל"ד, מושב נוח מתוכנן לשעות של רכיבה ועיצוב שקשה להתעלם ממנו.

לתיאום רכיבת מבחן

הקרביים – רוכבי דור ה-Z

הרוכבים הסקסיים שכולם רוצים להיות כמוהם. מינימליסטיים ומדויקים בלי פלסטיקה מיותרת ושטויות שרק מפריעות בדרך. מוכנים לקרב ורוכבים כמו אבירים מודרניים בדרך היעילה ביותר מנקודה לנקודה. אלו החברים השריריים שתמיד כיף לראות בדרך, גם אם זה לרגע קצר שנhיה לפני שהם נעלמים. בעירום חלקי ומרומז, הם חושפים שלדה ומנוע שמלבישים לכולנו את הפנטזיות.

אנשי ה-Z650 תמיד ב-Zone מתקדמים בנחישות ונעולים על המטרה. חמושים באופנוע הנייקד עם העיצוב המרשים ביותר בעיר. אנשי האפשרויות הבלתי מוגבלות, חיים בהשראת קונספט ה-Sugomi של קוואסאקי. רוכבים המצטיינים בזריזות מדהימה, המזכירה את סרטי המנגה המצוירים. נהנים מכל הטוב של העידן החדש, עם שלדה קלה ומנוע קומפקטי בעל ​תגובת מצערת החלטית ומומנט גבוה כבר מסל"ד נמוך.

לתיאום רכיבת מבחן

הגדולים מהחיים – הבלתי מנוצחים

אנשי הריגושים ששום דבר לא מספיק להם. הנדירים באמת שאף פעם אי אפשר לדעת מתי הם יפתיעו. אלו החברים העuצמתים שחוצים את החיים בדרך הקצרה והחזקה ביותר פשוט כי הם יכולים. הם לא מתעוררים כשהשמש זורחת, הם חיים את החלום והשמש ממהרת לזרוח כדי להאיר להם את הדרך. אלו הרוכבים שמעוררים את השראה וגורמים לאנשים לחייך בהערכה כשהם מרגישים שהחיים עצרו.

רוכבי ה-Z900 שהכוח אף פעם לא נגמר להם. טסים נמוך על אופנוע עוצמתי שנבנה במיוחד לרוכבים בעלי סף ריגוש גבוה. נהנים מחוויית רכיבה ספורטיבית ברמה הגבוהה ביותר, מקבלים השראה מעוצמת המנוע ושולטים בהתנהגות הכביש המחודדת. אלו האנשים האופנתיים שאופנת הנייקד מתלבשת עליהם כמו כפפה.

לתיאום רכיבת מבחן

בחן את עצמך – איזה רוכב אתה

לרכיבת מבחן – לחץ כאן!

– ידיעה זו היא מודעה פרסומית בתשלום –

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

PLFP-14BR

מודעה: מצברי הליתיום של POWEROAD

מצברי הליתיום-LiFePO4 של POWEROAD עכשיו בישראל - במשקל נמוך, אורך חיים גבוה, ובמחיר של מצבר עופרת מיושן

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן